Přeskočit na obsah
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Šamanská ceremonie s možností Rapé

24 října, 2022 @ 18:00 22:00

RestartujSe a Jan Luňáček

2100Kč

Ať už toužíte po propojení se sebou samým, spirituálním růstu nebo potřebujete vyřešit nějaký problém ve vašem životě, šamanská ceremonie a duch Rapé vám s tím pomohou.

Tato ceremonie u nás je velmi silným transformačním nástrojem, šaman Vám bude po celou dobu průvodcem a pomůže Vám celým procesem projít a zpracovat ho. Pokud jste již někdy absolvovali nějakou ceremonii, u nás se může velmi lišit intenzita, prožitek i celkový výsledek než u běžných

PRŮBĚH CEREMONIE V BODECH:

  • 18:00 Vyčištění prostoru, harmonizace, aktivování energií pro ceremonii
  • Prostor pro konzultaci a stanovování individuálních záměrů
  • 20 – 21 hodin začátek samotné ceremonie
    • aplikace očních kapek Sananga – nyní začíná samotná spirituální část
    • aplikace Rapé (dle zájmu – není nutné)
  • sdílení prožitků

PRŮBĚH CEREMONIE POPIS

Začátek je v 18 hodin. Od 18. hodiny probíhá konzultace, kde se můžete ptát na jakékoliv dotazy. Je nutné upozornit na to, že je přítomno mnoho duchovních bytostí a otevřeno mnoho rovin energií. Tyto vlivy a síly proudí po celou dobu a tedy i na vás působí během celého setkání. Může se stát, že pokud jste ještě ve starých strukturách, že se nebudete cítit dobře a odejdete nebo vám přítomnost bude připadat nekomfortní či zbytečná (pak je v pořádku, když odejdete – peníze se nevrací).

S šamanem konzultujete tedy většinou oblasti vašeho vývoje a nebo cokoliv si přejete. Již vzhledem ke změně šaman nemluví tolik, jako dříve, a celkové působení přechází spíše do energetických rovin.

Při ceremonii konzultujeme pouze k danému tématu a vzájemně si neradíme, neboť cesta každého je velmi individuální a je to neuctivé.

Při konzultaci se můžete dozvědět mnoho věcí a nových úhlů pohledů, popřípadě zkušeností a je to prostor pro ty, kteří na sobě vědomě pracují, a nebo žijí – hledají smysl života, stvořitele pravdu atd. nebo chtějí se šamanem a atmosférou ceremonie pobýt. 

Také je možno během konzultace utvořit záměr pro následující ceremonii.

Je možno také tuto část vynechat a přijít pouze na ceremonii – je nutno tedy to ale sdělit předem aby s vámi pořadatel počítal pak doporučuji přijít ve 20:00. Za mě ale doporučuji přijít na 18.

Během setkání od 18. hodiny popíjíme posvátny čaj Wayusa

Cca ve  20 až 21 hodin přecházíme k samotné ceremonii, začínáme kapkami Sanangy a dále probíhá spirituální část. Zde šaman zesílí tok energie a koncentraci spiritu.

Samotnou ceremonii a dobré duchy můžete žádat o cokoliv vnímáte: uzdravení, léčení, podporu na cestě, přímo, úkony, vhledy, transformace. JE MOŽNO TAKÉ ŽADAT PODPORU V JAKÉKOLIV OBLASTI PRO SVÉ BLÍZKÉ, ČI COKOLIV JINÉHO. Pokud je člověk otevřen a připraven může se stát absolutně cokoliv a ničemu se meze nekladou. Při rituálu vás šaman čistí chřestidly, šamanskou vodou, mapachem, odsáváním negativní energie ústy a vyrovnává vaše energie. Zkrátka vše, co je třeba a zároveň pracuje i v ostatních rovinách.

Při ceremonii šaman udělá prostor pro aplikaci posvátné směsi Rapé, které ale není povinností. Kdo tedy vnímá, že si přeje medicínu bude mu aplikována. Kdo ne, nemusí.

Samotná ceremonie probíhá 20 min – 2 hodiny

Po skončení ceremonie následuje sdílení, pokud někdo vnímá, že si nepřeje sdílet, může odejít a nebo vyslechnout jen ostatní.

Po sdílení se rozloučíme, předpokládaný konec je kolem 22:00


Tato ceremonie u nás je velmi silným transformačním nástrojem, šaman Jan Luňáček (samanismus.cz) Vám bude po celou dobu průvodcem a pomůže Vám celým procesem projít a zpracovat ho.

Pokud jste již někdy absolvovali nějakou ceremonii, u nás se může velmi lišit intenzita, prožitek i celkový výsledek než u běžných terapeutů. Vše probíhá v bezpečném kruhu do 10 lidí, nemusíte se bát sdílení, žádný problém není ani malý ani hloupý. Celá skupina se navzájem energeticky podporuje. Ceremonie může být velmi náročná, jak psychicky tak fyzicky (může ji doprovázet zvracení).

 Někomu může být více nevolno a je pro něj pak náročnější řídit, zvažte tedy prosím delší cestování.   Na ceremonii je dobré přijít s nějakým záměrem – jaký problém si chcete vyřešit, ten se potom bude upřesňovat pod vedením šamana, aby byl co nejpřesnější, ale splnitelný.  

❓Pokud byste i tak měli nějaké dotazy, neváhejte mě kontaktovat

❗️Místa jsou omezena, rezervace je tedy platná pouze po zakoupení vstupenky na eshopu RestartujSe.cz – viz informace události!   Ceremonie se bude konat při přihlášení alespoň 4 lidí, pokud by se ceremonie nekonala, budou vám peníze vráceny.

Ráda bych upozornila, že se nejedná o žádnou halucinogení drogu, ale o směs, která pomáhá otevírat vědomí, čistit energie, rozpouštět bloky na fyzické, mentální, emocionální i duševní rovině. Jedná se o čistě přírodní látky bez vedlejších účinků. Vše je legální a nenávykové.

*během ceremonie dohází k nevolnosti, která může trvat i po skončení ceremonie, je na účastnících, aby si zvolili dopravu dle svého uvážení.