Přeskočit na obsah

Kariérové poradenství v souladu s duší

Posledních 12 let pomáhám lidem změnit práci nebo najít nový kariérní směr, tak aby jim jejich profesní život dával smysl a přinášel radost.

🔵 hloubkový rozhovor, schopnost vytvořit bezpečné prostředí, empatii
🔵 sebepoznávací techniky a nástroje získané během kariérově-poradenského výcviku
🔵 koučovací techniky a nástroje získané během koučovacího výcviku
🔵 projektivní karty, které pracují s nevědomými obsahy mysli
🔵 regresní techniky (v případě nutnosti odhalit kořenovou událost, která stojí za neprospěšným či nefunkčním přesvědčením)
🔵 znalosti z copywritingu, marketingu, behaviorální ekonomie a psychologie

Jsem velkým fanouškem diverzity a inkluze ve všech oblastech života, milovnice C. G. Junga, introvertka (ale navenek tak nepůsobím), člověk s mnohaletou meditační praxí, matka dvou dětí.

Mám vystudovanou psychologii, personalistiku, sociální politiku a sociální práci, za sebou koučovací výcvik a roční výcvik v kariérovém poradenství, praxi na řadových i vedoucích pozicích v personalistice, podnikových financích a v neziskové oblasti.

Životní zkušenosti mě naučily empatii a hluboké úctě k lidem a jejich osobním příběhům.

Za posledních 12 let jsem pomohla na cestě k novému zaměstnání nebo novému profesnímu směru téměř šesti stovkám klientů. Ráda totéž udělám i pro vás. Ozvěte se.

Kamila, na kariérní křižovatce

„Moc Vám za všechno děkuji. Rozhovory s Vámi mě nesmírně baví, naplňují a nakopávají. Celý proces je pro mě úžasným osobním zážitkem s obrovským, nedocenitelným přínosem. Nikdy v životě jsem nebyla takhle moc na dně, ve víru tolika životních změn, a přitom se necítila tak svobodně, ukotveně, naplněně a jistě v nejistotě. Nabídla jste mi „převratné“ životní pohledy, ukázala nové cestičky a přístupy, a spolu s informacemi a vjemy, které nasávám ze svých dalších aktivit, si tohle turbulentní období navzdory všemu vlastně užívám.  Doslova a do písmene se cítím jako nový člověk.“

František, učitel češtiny pro cizince

„Janina citlivost, s jakou lidi poslouchá, a vnímavost vůči detailům, s jakou zpracovává každý osobní/profesní příběh, z ní dělá naprostou mistryni poradenství. V drobnostech, které často sami přehlížíme, je schopna zachytit kvality, které stojí za to vynést do světla naší pozornosti. Dokáže zachytit hlubší roviny pohnutek a osobní motivace, což obvykle vede k významným uvědoměním v sebe-vnímání a sebe-poznání.“

Vítek, recruiter

„Janu znám jak po osobní, tak i pracovní stránce už několik let a mohu ji s čistým svědomím doporučit. Diskuze s ní mi v minulosti pomohly ujasnit si směr, kterým bych se chtěl kariérně vydat. Díky její empatii a schopnosti jít do hloubky jsem si dokázal uspořádat své myšlenky. Mimo to je Jana velmi inteligentní, sečtělá a lidská. Sama na sebe klade vysoké nároky, díky čemuž od ní nedostanete nic, co by nebylo perfektně zpracované do každého detailu. Z mých zkušeností je Jana profesionálka každým coulem.“

Web: www.janabuchmannova.cz

email: jana@janabuchmannova.cz

LinkedIn: www.linkedin.com/in/janabuchmannova

Facebook: www.facebook.com/growcareer

Instagram: www.instagram.com/zapisnik_karierove_poradkyne/

Telefon: +420 607 530 108

Napsat komentář