Ženský sdílecí kruh s Veru

RestartujSe Tomešova 563/2B, BRNO-STŘED

Pojď se potkat, sdílet, naslouchat v kruhu podobně naladěných žen. Tam, kde je bezpečné otevřít své nitro a kde jsi přijatá taková, jaká jsi. Ne, proto, že předstíráš, jak jsi dokonalá, ale právě proto, že ukazuješ, že jsme všechny stejně zranitelné a citlivé...

450Kč

Rodinné konstelace – DALŠÍ KROK V MÉM PŘÍBĚHU

RestartujSe Tomešova 563/2B, BRNO-STŘED

Konstelacemi Vás provede Bára Ponešová, která pro Vás znovu otevře bezpečný prostor pro sdílení Vašich příběhů. Práci technikou rodinných konstelací podpoří aromaterapie a Vy tak budete mít možnost nahlédnout do skutečné pravdy Vašich srdcí. A pokud zde naleznete touhu udělat další krok ve svém životě, malé zázraky se mohou dít...

2333Kč

Kakaová ceremonie

RestartujSe Tomešova 563/2B, BRNO-STŘED

Večerní hluboký prožitek s ceremoniálním kakaem pro ženy a muže, jednotlivce i páry.
Otevřené srdce je krásné a milující…
Přijď a prožij sama sebe v procesu otevírání srdce s posvátným kakaem.

777Kč

Sám sobě terapeutem – workshop

RestartujSe Tomešova 563/2B, BRNO-STŘED

Na workshopu se dozvíte základní informace o PRÁCI S VNITŘNÍM SVĚTEM o archetypech, se kterými je možné se setkat, naučíte se pracovat s vizualizacemi.

1380Kč

Konstelace – Podpora mého zdraví

RestartujSe Tomešova 563/2B, BRNO-STŘED

Tyto konstelace nabízejí možnost komunikace s vlastním tělem na hlubší úrovni. Otevřeme téma vztahu zdraví a nesprávných vzorců chování. Vyzkoušíme si mentální skenování těla a základy diagnostiky v alfa stavu. Objasníme si, jak se mohou nezpracované emoční prožitky projevovat skrze různé tělesné symptomy. Pohlédneme na takzvané dědičné choroby jako na opakující se generační vzorce, které nám nesvědčí. V konstelacích navážeme na teorii psychosomatiky a budeme pracovat s negativními bloky, které se mohou projevovat na fyzické úrovni.

2222Kč

Konstelace – Tvůrčí potenciál

RestartujSe Tomešova 563/2B, BRNO-STŘED

Do takzvané vnitřní rodiny patří i archetyp vnitřního dítěte. Klíč k plnému využívání vlastního tvůrčího potenciálu souvisí s jeho plným svobodným projevem. Tento archetyp v nás však může být utlumen díky stresujícím faktorům v dětství. Každé dítě je jedinečné a každé je nadané svébytnými dary. Často se však  stává, že řada talentů zůstane díky vnějším nepříznivým vlivům potlačena nebo nerozvinuta.

2222Kč

Konstelace – Harmonizace mého prostředí

RestartujSe Tomešova 563/2B, BRNO-STŘED

Abychom mohli svobodně růst, potřebujeme tvořit v harmonickém prostředí. Toto prostředí zahrnuje jak náš obklopující fyzický prostor, tak i vztahy, ve kterých se pohybujeme. Očista tohoto prostředí je pro mne dnes už každodenní realitou. K tomu si potřebujeme osvojit jednoduché diagnostické nástroje (abychom rozkryli povahu prostředí nebo charakter vztahu), a dále způsob, jak případné disharmonie napravovat.

2222Kč

Konstelace – Vnitřní klid, práce se strachem

RestartujSe Tomešova 563/2B, BRNO-STŘED

Díky prvnímu konstelačnímu cyklu jsme se již naučili rovnováze mezi hlasem rozumu a srdce. Známe stav vnitřního klidu. Ale součástí naší existence je i prožívání strachů. Ty prožíváme kdykoliv vystoupíme mimo naši komfortní zónu.

Naše odolnost a tedy to, jak dlouho dokážeme udržet stav vnitřního klidu, souvisí s velikostí naší komfortní zóny a také s tím, jak na strachy reagujeme. Pokud je nepotlačujeme, neodmítáme a vědomě s nimi pracujeme, dokážeme postupně dosáhnout stavu, kdy mají minimální vliv na naše rozhodování.

2222Kč