Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Samhain ve vědomí kostí – somaticko-pohybová praxe

31 října, 2022 @ 17:30 20:30

„Cítím to v kostech. Bylo to až na dřeň. Strach se mi zaryl až do morku kostí“… To jsou slovní spojení, ze kterých cítíme, že kosti jsou spojeny s něčím hluboko v nás. Kosti jsou něco, co tu po nás zůstává nejdéle. Jsou v nich schované vzpomínky našeho rodu a naší duše. Kosti jsou spojeny se Zemí a její historií.

Čeká nás praxe v tekutinovém těle zaměřená na výživu kostí a kloubů, prevenci osteoporózy a hluboké uvolnění. Dotkneme se témat jako jsou síla, kořeny, vědomí a dech kostí.
Na tomto setkání se v těle krásně uzemníme. Vyzkoušíme to, že pohyb vycházející z kostí, je jiný, než ten provedený pouze svaly. Ochutnáme pocit, že být ve svých kostech je moc důležité pro naše vnímání, sensorickou propriocepci, naši schopnost hlubokého uvolnění a pro pocit „cítím se dobře tady na Zemi“. Ukážeme si, jak můžeme naše kosti a klouby vyživit a předcházet tak osteoporóze.

Hledáme-li vlastní sílu, tak kosti jsou oním místem, kde ji nalezneme.
Bude to setkání pro zvědavé a hravé bytosti.

Pojďme vyživit kosti a klouby, ucítít jejich nádech a výdech. Dopřejme si v hlubokém čase Dušiček prostor pro ponor do tkání kostí – v podpůrném a bezpečném prostředí.

Těším se na setkání,

Dana Hrabcová

úterý 1.11. 2022
17:30 – 20:30
cena : 600 Kč
Brno, RestartujSe
Více info + rezervace na:
https://www.telojakochram.cz/samhain-ve-vedomi-kosti/ 

600Kč

Dana Hrabcová

View Pořadatel Website

RestartujSe

Tomešova 2b
Brno, 60200 Česká republika
+ Google Mapa
605 530 014
View Místo konání Website