Přeskočit na obsah

Bachovky

Terapie pomocí Květových esencí dr. Bacha

Bachovy květové esence představují velice jednoduchý a přitom velice účinný systém, který navrací harmonii našim emocím a tím také našemu celému bytí.

Umožní nám nový pohled na sebe i svět kolem nás.

Odkrývají to, kým skutečně jsme, a pomáhají nám najít smysl naší cesty životem a léčit naši duši.

Bachovy květové esence obsahují 38 květových esencí, což jsou esence připravené z nejedovatých, planě rostoucích rostlin a stromů.

39. esencí je Krizová esence (Rescue Remedy), která se skládá z pěti Bachových květových esencí.

Filozofií tohoto systému je jednoduchost, úplnost a uzdravování sebe samého. Dr. Bach věřil, že fyzické onemocnění je výsledkem emocionální nerovnováhy.

Celý život proto strávil hledáním jednoduchého a bezpečného systému léčení, o němž byl přesvědčený, že existuje. To se mu nakonec podařilo. Opustil svou lukrativní lékařskou praxi a celou ortodoxní medicínu a poslední roky svého života strávil léčením svých pacientů pouze za pomocí svých esencí. (Je však nutné zdůraznit, že esence nenahrazují lékařskou péči – ovšem mohou ji krásně podporovat a ovlivněním naší psychiky urychlit uzdravování.)

Bachovy květové esence působí na to, čemu říkáme negativní emoce – např. strach, vyčerpanost, nedostatečné sebevědomí, pýcha, přílišné nadšení, které vede až k fanatismu, apod.

Esence nám pomáhají tyto pocity harmonizovat, dostávají nás do přítomného okamžiku, kdy se na sebe, svou situaci a své pocity můžeme podívat objektivně a činit rozhodnutí bez emocí.

Umožňují nám postupně odloupnout slupky, které jsme si nasadili, abychom přežili v tomto světě a tím nám postupně pomáhají odkrývat to, kdo skutečně jsme, jaký je cíl a smysl našeho života a vrátí nám naši odvahu vydat se na svou cestu a uskutečnit své sny a přání.

Bachovy esence jsou přírodní, bez kontraindikací a bezpečné.

Můžete je kombinovat s jakýmikoli léčivy či doplňky stravy.

Nejsou návykové.

Zvyšují vibrace.

Konzultace, kde se potkáme a popovídáme si o tom, co vás trápí a co byste chtěli změnit trvá 45 min až 1 hodinu. Na základě toho vám doporučím a namíchám lahvičku s 5-8 Bachovými esencemi přímo pro vás.

Na vás pak bude je pravidelně používat Lahvička vám vydrží cca měsíc (u některých akutnějších případů nebo zvýšené dávky je to potom kratší doba). Během té doby vám budou Bachovy esence pomáhat najít nový přístup k životu, zvedat vibrace a harmonizovat. Po pár dnech až pár týdne začnete pociťovat změny v tom, jak se cítíte, jak reagujete a jak zvládáte náročnější situace.

Můžeme se buď potkat v Brně v centru RestartujSe nebo online.

Moje jméno je Kristy a s Bachovými esencemi pracuji již poslední 4 roky. Nejdříve jsem si je nechávala dle svého uvážení a intuice namíchat a následně jsem se s nimi sblížila ještě více a začala je míchat sobě i svým blízkým.

V roce 2022 jsem prošla 3 měsíčním kurzem Bachových esencí u Ing. Aleše Sušického, Dip.Hom. a Mgr. Lenky Samkové, BFRP. Tento program jsem si vybrala proto, že je nejobsáhlejší a nejvíc zaměřený na praxi. A velmi za něj děkuji, protože doplnil a rozvinul mé znalosti a také propojení s danými květovými esencemi.

Kromě Bachovek mám v Brně meditační centrum s prodejnou a eshopem. Baví mě pomáhat lidem nacházet různé způsoby práce na sobě.

Bachovky užívám průběžně pořád, hlavně nedám dopustit na Krizovou esenci, která mi nesčetněkrát pomohla jak v těžkých situacích, tak i v situacích, kdy jsem se třeba jen necítila dobře.

Na mém profilu se můžete dozvědět více o mně a mé cestě k uzdravení a radosti.

Pro dospělé a dospívající od 16 let: 650 Kč + 300 Kč za namíchanou lahvičku

Pro děti do 16 let a nepracující důchodce a zvířátka: 450 Kč + 300 Kč za namíchanou lahvičku

1 lahvička vyjde cca na 1 měsíc

Další lahvička se stejnou směsí, jaká vzešla z poslední konzultace, stojí 300,-Kč pro dospělé, děti i zvířata.

Případně je možné si nechat namíchat lahvičku dle svého výběru – 300 Kč/lahvičku

Předání namíchané lahvičky je možné hned po konzultaci nebo je možné zaslat – pak bude započítána i cena vybraného způsobu přepravy.

Platba osobně nebo převodem na účet. Bez účasti zdravotní pojišťovny. Ceny jsou platné od 1.1.2023

Bachovy květové esence, ani moje konzultace nenahrazují lékařskou péči. Klienti tuto metodu používají díky svému rozhodnutí a na svou odpovědnost. Je to mnoha desetiletími a statisíci uživateli po celém světě prověřená, 100% přírodní metoda harmonizace naší psychiky, nepříjemných pocitů, mentálních stavů a projevů naší povahy.