Miluju tvoření. Jsem multipotenciální žena, v human designu Manifestující generátor. Miluju věci propojovat, tvořit a sdílet.

Vedu centrum RestartujSe, starám se o eshop a prodejnu, tvořím náramky a vysokovibrační destičky a poskytuji terapie pomocí květových esencí dr. Bacha.

PŘEČTI SI VÍC O MNĚ

Ráda pro vás připravím směs přímo pro vás na míru.

Vyrábím vysokovibrační destičky s motivy posvátné geometrie

Vedu meditace jak pro jednotlivce, tak pro skupiny

Když jsem v dubnu 2020 v první vlně covidu opustila po 8 letech práci v korporátech na vyšších manažerských pozicích. Byl to pro mě velký krok do neznáma, ale díky vůli vesmíru, mému odhodlání a synchronicitám jsem začala budovat projekt RestartujSe. Mým záměrem bylo vytvořit místo, kde se lidé budou moci potkávat, cítit se dobře a objevovat nové možnosti osobního rozvoje a práce na sobě.

Prostor jsme začali rekonstruovat v červenci, já mezitím vytvořila eshop a už to jelo. Centrum jsem otevřela na konci října 2020, abych ho hned díky druhé vlně covidu zavřela. Nebylo to pro mě vůbec lehké, zvláště kvůli finanční stránce, ale věřila jsem, že všechno, co dělám má smysl. Podnikání je podle mě velmi nápomocné k práci na sobě, tak nějak to urychluje proces zvědomňování 😀

Moje cesta začala terapiemi a šamanskými ceremoniemi a tak moc mi to změnilo život, že jsem je a i další metody, chtěla představit i lidem, kteří pocházejí ze stejného racionálního světa, jako já.. Zbourat předsudky a představit jim různé možnosti seberozvoje. Sama jsem se šamanských ceremonií s Rapé účastnila pravidelně skoro dva roky, medituji, hodně mi pomáhají konstelace a jsem blázen do vykládacích karet.

Mimo vedení centra RestartujSe a jeho prodejny s eshopem poskytuji terapie Bachovými květovými esencemi, tvořím vysokovibrační destičky a jiné poklady z pryskyřice pod značkou Poklady z RestartujSe. Vysokovibrační destičku ti můžu vytvořit i přímo pro tebe se vloženým záměrem. Přečti si o nich více pod ikonou níže.

A nakonec jelikož miluju zvířata, dělám dobrovolníka v ZOO Brno, kde uklízím výběhy a chystám krmení 🙂