Přeskočit na obsah
Načítám Akce

« Všechny Akce

V oku tornáda / Ztišení uprostřed týdne

13 března @ 09:30 10:30

Jednotlivé bloky můžete otevřít kliknutím na ně

Co to je?

Prostor pro uvolnění těla a mysli. Čas hlubokého nádechu a sebe-uvědomění.

Automasáž reflexních bodů pro povolení napětí svalů. Navnímání vlastního těla: rytmus srdce, rytmus dechu a kraniosakrální rytmus. Řízená relaxace s uvedením do alfa stavu.

Ve středu ráno pro vás otevírám bezpečný prostor pro ztišení uprostřed běžného pracovního týdne, plného vzruchů a pracovní rutiny. Někdy nás běžná praxe žití pohltí natolik, že zapomeneme na sebe.

Často děláme rozhodnutí pod tlakem okolností a zapomínáme poslouchat vlastní tělo. Proto je dobré dopřát tělu chvíli, kdy tu jsme jen pro něj a dokážeme mu naslouchat. Uvolnění a navnímání se na něj může být jednou z cest, jak předcházet somatickým obtížím.

Cílem je odstranit napětí z těla – skrz kombinaci volného tance, dechových technik a automasáže reflexních bodů (zejména na ploskách nohou).

Naučíme se vnímat tři důležité rytmy, které v těle kontinuálně probíhají:  rytmus srdce, rytmus dechu a kraniosakrální rytmus. Navnímání těchto rytmů otevírá možnost pro jejich usměrňování, pokud jsou v těle určité bloky (napětí, stažení, zatuhnutí). Výsledkem by mělo být uvolnění těla s krátkou závěrečnou meditací v alfa stavu.

Díky mé dlouholeté zkušenosti s masérskou praxí vím, že řada klientů přichází s problémy, které vznikly chronickými spasmy v těle.

Mohou se projevovat bolestmi zad, migrénami nebo omezenou hybnosti v určitých oblastech. Přitom existuje řada způsobů, jak si v mnoha takových situacích dokážeme pomoct sami. Respektive ve spolupráci s naším tělem.

Mám zkušenost jak s masáží klasickou, tak i s kraniosakrální. Zároveň je mi blízká i duchovní práce (například techniky SRT, automatická kresba, rodinné konstelace), a proto ráda kombinuji různé přístupy  v závislosti na aktuálních potřebách klientů.

Mojí druhou profesí je práce architekta a ve svém životě se snažím o harmonii mezi racionální a intuitivní složkou. Díky tomu se dokáži poměrně snadno naladit na klienta, najít oblast, která si zaslouží v danou chvíli péči a následně jej strukturovaně vést k cíli, který si klient sám volí.

  • Délka trvání 60 min
  • Maximální počet účastníků 10
  • Cena 333,-Kč
  • Místo: Centrum RestartujSe (Sál)

Po skupinové relaxaci se můžete objednat na individuální péči (buď kraniosakrální ošetření nebo na míru zvolenou techniku).

vždy ve středu 9:30 – 10:30

  • 13.3. 2024
  • 17.4. 2024
  • 15.5. 2024
  • 19.6. 2024

Přihlásit se na všechny nebo jednotlivé termíny můžete přes email domovmeduse@seznam.cz

domovmeduse@seznam.cz

FB: @domovmeduse

333Kč

RestartujSe

Tomešova 2b
Brno, 60200 Česká republika
605 530 014
View Místo konání Website