Přeskočit na obsah
Načítám Akce

« Všechny Akce

SELFbalancing tour, Brno

19 dubna @ 16:00 21:00

Velká seznamovací a putovní akce Selfbalancingu startuje… 🎇✨️🎉

Vyslyšeli jsme volání dálek i blízkých krajů a vyjíždíme na SELFbalancing Tour. A začínáme Brnem…🎊🎆✨️

Celou dlouhou šňůru přednášek a zkušebních praktických cvičení pro zájemce o setkání s metodou biodynamické práce s tělem Selfbalancing startuje v úžasném Brně již 19. dubna 2024 od 16h.

A jaký bude průběh akce?

Otevřená přednáška o metodě Selfbalancing + prostor na dotazy za volné či dobrovolné vstupné a po přestávce praktická cvičení ukazující praxi metody Selfbalancing přímo na vlastní kůži, z vlastního prožitku, aby celý zážitek oslovil nejen mysl, ale i tělo, protože o tělo a jeho moudrost a schopnost naslouchání jeho pobídkám, radám a inteligenci… o to tu jde především.

Všichni brněnští i okolní zájemci z řad odborných těloznalců i z řad lajků, jste srdečně zváni, abyste si s námi osvojili nebo jen připomněli, jak moudrého rádce v podobě těla máme a kolik vědění i vedení si od něj můžeme dopřát.

PROGRAM📃

15.30 – 15.50 Registrace příchozích, platby za část sebezkušenostní dle předem vyplněných přihlášek e-mailem

15.50 – 16.00 Usazení příchozích, dokončení registrací

16.00 – 17.45 Přednáška o tom, Co vše je Selfbalancing a jak nám může pomoci v běžném životě + diskuze, dotazy

17.45 – 18.00 Přestávka + příprava prostoru na sebezkušenostní část (cvičení a praxe na stolech)

18.00 – 21.00 Sebezkušenostní část SELFbalancing Tour (cvičení na praxi tekutinového těla na karimatkách a poté praxe na masážních stolech ve dvojicích).

21.00 – 21.15 Ukončení akce, rozloučení

Akce se bude konat v úžasných prostorech studia RestartujSe v Brně, kde zažijete přednášku i ochutnávku přímo na tělo, abyste poznali naši selfbalancingovou praxi do detailu.

A co budete s sebou potřebovat?

Pokud máte zájem pouze o přednášku, přijďte za námi, žádné zvláštní požadavky plnit nemusíte, nic s sebou není potřeba. Jen se prosím přihlaste předem e-mailem, počet míst je omezen prostorem. Možná si vezměte pohodlnější oblečení, sedět budeme na židlích, sedacích vacích, meditačních polštářcích nebo karimatkách… pohodlí především. 😇 Vstupné je dobrovolné. ✨️ Doba trvání přednášky i s prostorem na dotazy cca 2 hodiny (16 – 17.45h).

Pokud se budete chtít přihlásit i na sebezkušenostní část, vezměte si prosím pohodlné oblečení umožňující práci na karimatkách a na masážních stolech. Jde o jemnou práci i jemné pohyby, ale i tak je potřeba opět to pohodlí. Vstupné za sebezkušenostní část je 500 Kč (doba cca 3 hodiny – 18-21h).

Přihlášky a bližší informace o akci prosím na e-mailu: katerina.hrabec@gmail.com , počet míst omezen.

Všichni z pole Selfbalancingu se na vás těší, užijeme si společné chvíle při objevování a kontaktování daru jménem NAŠE TĚLO.

S radostným očekáváním na vše, co společně zažijeme, Kateřina Hrabec a tým bodyterapeutů Selfbalancingu 🤲💙💦💞
–‐–‐——————-
Selfbalancing je metoda biodynamické práce s tělem vytvořená na 3 pilířích – přístupu kraniosakrální biodynamické terapie v základu, podpořena náhledem na tělo přístupem intuitivní anatomie dle ThetaHealing a podepřena jemnou sebepraxí působící na tělo v jemné i hlubinné formě práce s tekutinovým (fluidním) tělem dle principů Continuum Movement. Selfbalancing je ale mnohem víc, k tělu promlouvá skrz práci s pohybem, konstelační praxí i koučinkovými nástroji. Vždy tak, aby bylo podpořeno a osloveno zdraví, které je vždy, třeba v hloubce nánosů, přítomno.

Kateřina Hrabec je body&mind terapeutka se zaměřením na zpracování traumatu a stresového náboje, mentorka biodynamické praxe a autorka metody Selfbalancing – biodynamické práce s tělem, též průvodkyně žen na cestě uzdravování ženství z následků narušení intimních hranic zneužíváním. Svou téměř 20 letou praxi zaměřuje na uzdravování těla a mysli z traumatických zkušeností, učí nové bodyterapeuty své metodě Selfbalancing a všem lidem ukazuje možnosti napojení zpět k sobě, na rozpomenutí se na znalosti a dovednosti seberegulace, sebeuzdravování oslovováním sebeléčebných a seberegulačních dovedností těla… NEMUSÍME HLEDAT VENKU, INTELIGENCE A MOUDROST TĚLA K NÁM PROMLOUVÁ STÁLE, OBRAŤME SE POZORNOSTÍ K SOBĚ A NASLOUCHEJME… ODPOVĚĎ PŘIJDE VŽDY… A TA NEJLEPŠÍ PRO NÁS. 🙏🪷💎
www.katerinahrabec.cz
www.selfbalanicing.cz 

500Kč vstupné za sebezkušenostní část

RestartujSe

Tomešova 2b
Brno, 60200 Česká republika
605 530 014
View Místo konání Website