Přeskočit na obsah
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

RestartujSe na Vánočním Yoga Place Marketu v Brně

4 prosince, 2022 @ 16:00 21:00

Přijďte se protáhnout na jógu a mrknout se za mnou na stánek RestartujSe na Vánočním Yoga Place marketu v brněnské tržnici na Zelném trhu.


Info od holek z Yoga Place

Několik let máme v plánu se s vámi potkat i někde jinde, něž ve studiu nebo na víkendech a workshopech. No a konečně jsme se dostaly k organizaci Vánočního marketu, ze kterého bychom chtěly udělat takovou naši/vaši společnou tradici.
Bude jóga, bude punč a něco dobrého k zakousnutí.
Bude taky market drobných vánočních dárků.
Tak jestli hledáš místo a čas na potkání se s kámoškami před svátky…je to tohle přesně to pravé…to co my zamýšlíme i pro sebe:)

PROGRAM:

16:00 ZAHÁJENÍ

16:30 – 17:30 LEKCE S KRISTY

MARKET, PUNČ, POHODIČKA

18:30 – 19:30 LEKCE S MEGÍ

MARKET, PUNČ, POHODIČKA

Vstup na market 16:00 – 21:00 je ZDARMA.

Na lekce je nutná rezervace v rozvrhu studia nebo na e-mail kristyna@yoga-place.cz

První lekcí jógy vás provede Kristy a jelikož Andry bude v tu dobu čerstvou maminkou, pozvaly jsme na druhou lekci naši skvělou lektorku Margaretu, se kterou se můžete potkat i na pravidelných lekcích u nás ve studiu.

Na jarmarku se můžete těšit na svíčky La Formula, oblečení a jógamatky Dhaara, tašky a taštičky z pratelného papíru Kar.ma.design. Ručně šité doplňky do vlasů z Moravy dohry_vysiva. Náramky a šperky z přírodních minerálů Deux chouettes naší kamarádky ze Slavkova. Denču z Loty. Dřevěné stojánky na svíčky Rusticor.

Zároveň se můžete se všemi i lépe poznat…protože, všichni na jarmarku jsou nám blízcí, mají krásný produkty a dělají je srdcem. Myslíme, že se nám to podařilo vyladit a bude šance si tam pokoupit na Vánoce.

Moc se na vás všechny těšíme.

Kristy, Andry a lektoři Yoga Place

Yoga Place

Tržnice Brno

Zelný trh 250
Brno,
+ Google Mapa