Přeskočit na obsah
Načítám Akce

« Všechny Akce

RestartujSe na Jarmarku TIERRA VERDE

25 května @ 10:00 19:00

Zažijte den plný inspirace! ❤

Srdečně vás zvu do Popůvek u Brna na druhý ročník Jarmarku v TIERRA VERDE s. r. o. , kde i letos budu mít stánek RestartujSe 🥰

Ale vy tam toho můžete zažít ještě mnohem víc! ⬇

V sobotu 25. května od 10:00 do 19:00 si přímo v našem sídle užijete trhy s pestrou nabídkou zdravého jídla, kvalitních výrobků a načerpáte spoustu inspirace na přednáškách o osobním rozvoji, zdravém životním stylu a well-beingu.

Jarmarkem chceme propojit tvůrce i firmy, pro které je stejně jako pro nás důležité, aby jejich produkty a služby byly kvalitní, smysluplné, zdravé a zároveň co nejméně zatěžovaly planetu. 🌍

Můžete si vyzkoušet prožitkový tanec Ecstatic Dance a příjemně se naladit na koncertě Mantrovníků. Rádi vás také necháme nahlédnout do naší výroby ekodrogerie.

Nejmenší návštěvníky potěšíme pohádkou, pohybovými i zábavnými aktivitami a tvořivými dílnami. 🫶

Celá akce je zdarma. Budeme rádi, když nás podpoříte tím, že na programu pro dospělé dáte do kasičky doporučené/dobrovolné vstupné.

Na prohlídky výroby ekodrogerie je třeba se předem přihlásit zde 👉https://forms.microsoft.com/e/x4XZQt5hbh

PROGRAM:
✨ MARIAN JELÍNEK
Přednáška na volné téma, kde se dozvíte inspirativní myšlenky, praktické rady a nápady v oblasti osobního rozvoje, vnitřní motivace a well- beingu. Marian se zamýšlí i nad péčí o naše nejbližší domovy, což vnímá jako naše tělo, mysl a duše. Zajímavé tipy také ocení rodiče dětí na téma car coachingu. Tato přednáška je určena všem, kdo touží po pozitivní změně a hlubší harmonii ve svém životě.

PhDr. Marian Jelínek, Ph.D. se již více než 35 let se zabývá sportovní psychologií a mentálním koučinkem. Individuálně spolupracuje s manažery a vrcholovými sportovci, dlouhá léta koučoval také Jaromíra Jágra. Své bohaté zkušenosti předává na přednáškách nejen asociacím a klubům napříč všemi sporty, ale také veřejnosti a firmám z různých oborů. Více na www.marianjelinek.cz

✨ ROMAN A ŠIMON Z VITRUVIO
Přijďte si zažít inspirativní workshop, kde budete prozkoumávat různé aspekty well-beingu, včetně vnitřního nastavení mysli a mindfulness dovedností. S Romanem s Šimonem také prozkoumáte, jaký vliv má pohyb a zdravá výživa na vaše duševní a fyzické zdraví a jakým způsobem můžete tyto prvky začlenit do svého každodenního života.

ROMAN KUNČAR – v životě nejvíc motivuje svoboda. Ve vlastním těle, ve vlastní mysli, ve využití vlastního času. Jeho začátky s fitness vedou do UK, kde 3 roky žil a začal svou kariéru. Od té doby jen žasne, co vše se lze v rámci této oblasti učit a předávat dál. Aktuálně se věnuje jednotlivcům, firmám, i ostatním trenérům, kterým předává svoji filozofie a zkušenosti z oblasti koučingu a vše s tím spojené. Miluje lidi, nové zkušenosti, jídlo, hudbu a tanec!

ŠIMON BELLOVIČ – V první řadě kouč zdravého životního stylu a optimalizace sportovní a silové přípravy. Jeho životní vášní je šíření povědomí o tom, co znamená zdraví a jak jej kultivovat každý den, pro kvalitní život teď, i ve stáří. O tom, jak pracovat na své kapacitě a energii a být připraven na to, co život přináší a přinést může. Na své vlastní 15 leté cestě tak šíří a sdílí tyto myšlenky a postupy u svých klientů, při mentorování trenérů v rámci vzdělávacích programů @thegrit.university, i ve firmách, kde managementu i zaměstnancům ukazuje cestu k rovnováze a kapacitě. A kdo je dál? Jak sám řekl. Rádoby kovboj, viking, indián, otužilec, muzikant, milující partner a kamarád úžasných lidí, které na své cestě potkává.

Více na www.vitruvio.cz

✨ JAN ČILLÍK – Tipy a rady, jak používat ekodrogerii
Náš generální ředitel Jan Čillík na konkrétních příkladech ukáže, co a jak doma používat v jednotlivých místnostech, aniž by vám to bralo příliš času a energie. Poradí, jak nahradit běžné prostředky jejich ekologičtějšími variantami, které vůbec nemusí být drahé. Těšit se můžete i na méně známé vychytávky, a hlavně na osobitý humor našeho principála.

✨ KATEŘINA GRUNOVÁ – Záře výjimečnosti a jedinečnosti, workshop tělesného procesu výjimečnosti.

Víte, kdy jste největším přínosem a darem pro sebe, svoje blízké, lidi okolo sebe i tuto Planetu? Když jste sami sebou. Ale co to je, být sám/sama sebou? Neztratili jsme to po cestě životem? Víme to a umíme se k tomu opět přibližovat. Srdečně vás zveme na workshop Záře výjimečnosti, na kterém si ukážeme praktické kroky a nástroje, jak se postupně vracet sami k sobě, jak vnímat, co je naším darem a jedinečností a jak můžeme měnit skrze sebe svět.

Katka je well-being manažerka v TIERRA VERDE, facilitátorka a lektorka kurzů společnosti Access Consciousness, ženských kruhů a seberozvojových aktivit nejen pro maminky, máma třech dětí. Ve svém životě hledá nové pohledy, cesty a možnosti, které přináší praktická řešení, návrat celistvosti a obnovu integrity. Více na www.katerinagrunova.cz

✨ MONIKA WIKARSKÁ – přednáška Kosmetika – potrava pro duši a mikrobiom

V této přednášce se účastníci dozvědí:
• vědecký pohled: čeho všeho je možné dosáhnout přírodní kosmetikou a kde jsou její limity
• proč se potíme a jak jsou v tom důležití obyvatelé naší pokožky
• jaké dogmata vyvrátil výzkum o kožním mikrobiomu
• jak zvýšit účinnost kosmetiky svým mindsetem – psychologické účinky kosmetiky

Monika objevuje fungování života skrze mnohé přírodovědné obory, od svých 17-ti let kosmetiku vyrábí a nyní dokončuje doktorát na Fakultě chemické na VUT. Protože vyvinula účinný přírodní deodorant, rozhodla se své znalosti převést do praxe a založila firmu Wikarska symbiotics. Po deseti letech experimentování uvedla na trh komplexní pleťovou péči, která v sobě ukrývá všechny její dosavadní znalosti o pokožce.
Více na www.wikarska.com

✨ KONCERT MANTROVNÍKŮ
Písničky, co potěší na srdci i na duši. Přijďte si zazpívat české i indické mantry. Písně, které utišují mysl, rozradostní duši a zahřejí u srdce. Ochutnávka na www.gajatri.net a https://www.youtube.com/@mantrovnici/featured

✨ ECSTATIC DANCE S WORKSHOPEM INTUITIVNÍHO POHYBU
Je pro vás tanec potěšení, nebo něco, co jde mimo vás? Ať tak, či onak, na tomto programu společně zažijeme nový rozměr toho, co se dá pod tancem představit. Ecstatic Dance je forma volného prožitkového tance, kdy necháváme tělo, aby se vyjádřilo, jak potřebuje.

Během programu si projdeme krátkým úvodem, kde si pod vedením Pavla Petržely řekneme a vyzkoušíme, jak se lépe napojit na tělo. Poté se ponoříme do pestrého tanečního setu, který živě na místě odehraje Ondřej Král aka DJ Kron. Během tance se nemluví, důležité je cílené vnímání prožitků v těle. Po skončení tance bude prostor na závěrečné sdílení.

PAVEL PETRŽELA – Holistický lektor pohybu a organizátor osobnostně-rozvojových akcí. Pavel má za sebou přes 13 let aktivního tréninku parkouru, který výrazně ovlivnil jeho přístup k pohybu i životu. V současné době ve svých aktivitách propojuje prvky zážitkové pedagogiky, mindfulness, improvizace a taneční praxe.

ONDŘEJ KRÁL – DJ KRON – Ondrův DJ styl je založen na rozmanitosti, bohatosti a plynulých, energických křivkách, které posluchače provedou širokým spektrem emocí. Jeho mixy se stávají hudebními dobrodružstvími, která propojují různé žánry a styly, aby vytvořily jedinečný a bohatý zážitek.

PROGRAM PRO DĚTI:
✨ DŘEVĚNÉ DIVADLO PRO DĚTI – Jan Hrubec zahraje veselou pohádku Zvířátka a loupežníci, http://www.drevenedivadlo.cz

✨ Stánek VIDA! s interaktivními exponáty https://vida.cz/

✨ ZÁŽITKOVÝ POHYB PRO DĚTI I DOSPĚLÉ
Všestranný rozvoj pohybu, který baví děti i dospělé? To společně zažijeme v programu holistického lektora pohybu a parkouristy PAVLA PETRŽELY. Kreativní hry s výzvami, týmovými aktivitami a prvky parkouru procvičí pozornost i tělo a dají všem možnost se pořádně vyřádit.

✨ TVOŘENÍ PRO DĚTI A ZÁBAVNÉ BUBLIFUKY bez zbytečné chemie namíchané v TIERRA VERDE.

✨ Na stánku NADAČNÍHO FONDU KRYŠTŮFEK si děti mohou malovat a dozvědět se jak volat záchrannou službu v případě potřeby. V rámci akce bude probíhat veřejná sbírka na Kryštůfky maňásky pro zraněné děti do sanitních vozů Zdravotnické záchranné služby ČR. Přispět můžete v hotovosti do sbírkové pokladničky, která bude na stánku NFK a nebo prostřednictvím
QR kódu. Více na https://krystufek.cz/.

Harmonogram bude upřesněn.

NA STÁNCÍCH SE NA VÁS TĚŠÍ:
🌿 teplé občerstvení Foodtruck Little Saigon Brno https://www.facebook.com/littlesaigonbrno
🌿 veganské zákusky a drobné slanosti Lákava https://www.facebook.com/lakavakavarna
🌿 pojízdná kavárna Na větvi https://www.facebook.com/kavarnanavetvi
🌿 zmrzlina Božský kopeček https://tuttifrutti.cz/
🌿 LokLok kombucha https://loklok.cz/
🌿 Tradiční řemeslný pivovar Richard https://www.pivo-richard.cz/ a Richardova limonáda https://richardovalimonada.cz/
🌿 Štěpánské sklepy Mutěnice https://www.stepanske.cz/
🌿 inspirativní well-being stánek Vitom – garantovaný nájem https://www.vitom.cz/
🌿 přírodní kosmetika Wikarska https://www.wikarska.com/
🌿 přírodní kosmetika Anela https://www.anela.cz/
🌿 Nadační fond Kryštůfek https://krystufek.cz/
🌿 didaktické háčkované pomůcky s duší ŠaHáDo https://www.sahado.cz/
🌿 květostánek Michaela Triebelová z Popůvek https://www.facebook.com/profile.php?id=61551036655549
🌿 oděvy Magda Zemanová MagB – https://www.fler.cz/magb
🌿 originální obrazy Dagmar Keprtové https://www.fler.cz/shop/daskep-art
🌿 oblečení pro malé i velké od značky Luvije https://www.facebook.com/SlaskouByLuvije
🌿 dekorace a doplňky od Hany Bořecké HanaBo design www.hanaborecka.cz
🌿 Hluboko v lese – šité radosti s autorskou originální tvorbou, https://www.hlubokovlese.cz/
🌿 oděvy pro ženy značky CIRKULO https://www.cirkulo.cz/
🌿 superpotraviny z Amazonie Planet Friendly https://www.planetfriendly.cz/
🌿 šperky, harmonizační pomůcky a vykuřovadla Restartujse.cz https://restartujse.cz
🌿 handmade oblečení pro ženy Bali Secret https://www.balisecret.cz/

S dalšími prodejci jednáme, postupně doplníme.😉

+ Po celý den, až do 19:00 nakoupíte v našem showroomu všechny produkty TIERRA VERDE se slevou 20 %.

MÍSTO JEDNORÁZOVÉHO NÁDOBÍ VAŠE VLASTNÍ NEBO VRATNÉ
Je pro nás důležité nevytvářet zbytečný odpad, a proto doporučujeme vzít si s sebou vlastní nádobí. Po jídle mu v mycím koutku vrátíte lesk s pomocí našeho gelu na nádobí a přírodních luf. Na místě budete mít k dispozici i keramické nádobí a vratné kelímky NICKNACK.

Další podrobnosti k akci najdete na našem webu 👉 https://tierraverde.cz/jarmark-v-tierra-verde-2024

ADRESA:
Vintrovna 482/5d, 664 41 Popůvky u Brna
Parkování v okolí firmy bude zajištěno.

Kontakt:
Petra Lopušníková, tel.: 777 08 26 79, e-mail: petra.lopusnikova@tierraverde.cz

Už teď se těšíme na setkání s vámi! 💚🦄
Vaše TIERRA VERDE
www.tierraverde.cz

Vintrovna 482/5d, 664 41 Popůvky u Brna