Přeskočit na obsah
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Kundalini jóga

16 srpna, 2022 @ 18:00 20:00

Poznej sám sebe a poznáš celý vesmír

Probuď svůj nejvyšší potenciál a nastartuj svoje vědomí.
Pojď si zacvičit tuto netradiční formu jógy „kundalini jógu“ neboli jógu vědomí.

Lekce je pro lidi, kteří mají zájem na sobě pracovat jak na fyzické, mentální tak i na duchovní rovině.

Jógové sestavy v kundalini józe, které vytvořil Jogi Bajan jsou sestavené tak, aby upravovaly a vyrovnávaly náš nervový, imunitní, endokrinní a oběhový systém. Stávají se tak mocným nástrojem jak zvládat život v dnešní přehlcené době ve zdraví, vitalitě a s vyrovnanou myslí. Kundalini jóga nás učí být silnými, ale zároveň uvolněnými v těžkých životních situacích. Zklidňuje mysl a rozvíjí intuici. Umožňuje rozbít naše staré vzorce chování a návyky, abychom mohli žít naše poslání ve zkušenosti lidské bytosti.

Kundalini jóga nás vede k prožitku našeho nekonečného já. Slovo jóga by se dalo přeložit jako spojení nebo sjednocení. Kundalini znamená vědomí. Jedná se o sjednocení našeho individuálního vědomí s nekonečným vědomím.

Dokud kundalini spí, svou vlastní realitu a schopnosti zažíváme jen omezeně. Jsme vědomi jen v omezené míře. Toto vědomí může expandovat do nekonečna a my zůstaneme přitom sami sebou. Máme k dispozici nástroje jako jsou mantry, mudry, bandhy, ásány, krije, pranajáma, hluboká relaxace a meditace. Tato forma jógy kombinuje tyto techniky v krijích (sestavách), což činí cvičení kundalini jógy jedinečnou mezi ostatními druhy jógy.

Ve svých lekcích rád uplatňuji své zkušenosti z mojí praxe hatha jógy nebo chi-kungu, které s oblibou zařazuji do rozcvičky.

Pokud nemáš s jógou zkušenosti a některé termíny jsou ti cizí, nemusíš si s tím lámat hlavu. Lekce jsou vhodné pro úplné začátečníky i pro zkušené jogíny.

Se všemi technikami se budeme postupně seznamovat a učit se je tak, aby si je každý mohl osvojit pro svou vlastní praxi i mimo lekce ve studiu.
To nejdůležitější je tvoje vlastní zkušenost.

Samuel Manus

cena lekce je 200 Kč

Přihlašovat se můžete na email: jogavedomi@gmail.com

200Kč

Samuel Manus

RestartujSe

Tomešova 2b
Brno, 60200 Česká republika
+ Google Mapa
605 530 014
View Místo konání Website