Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Den otevřených dveří v RestartujSe

9 října, 2022 @ 10:00 21:00

Moji milí,
s radostí vás zvu na Den otevřených dveří v RestartujSe 🥳

Přijďte si vyzkoušet něco nového, potkat se s lektory, prohlédnout si centrum a seznámit se s novými lidmi.

Budeme se na vás těšit v neděli 9.10.

Hlavní program bude zDARma, dále bude probíhat Focení aury – na to je potřeba se objednat předem a bude za zvýhodněnou cenu.


📍Pod linkem níže se můžete přihlašovat, uvidíte tam jak maximální kapacitu, tak volná/obsazená místa. Nakonec jsem dala přihlašování na vše, abychom měli trošku představu, kolik lidí můžeme cca čekat.

Pokud byste se přihlásili a nakonec se nemohli zúčastnit, tak se nic neděje, jen se prosím odhlaste přes rezervační systém nebo napište mně a já vaše místo uvolním k dispozici pro ostatní.

Níže na stránce najdete představení lektorů a nabízených lekcí a konzultací.

𝗛𝗟𝗔𝗩𝗡𝗜́ 𝗣𝗥𝗢𝗚𝗥𝗔𝗠 𝘃 𝘀𝗮́𝗹𝗲 𝗥𝗲𝘀𝘁𝗮𝗿𝘁𝘂𝗷𝗦𝗲 – 𝘇𝗗𝗔𝗥𝗺𝗮
📍9 – 9:45
Povídání o Konstelacích a plánovaných konstelačních cyklech s Barbora Krejčová

📍10 – 11
Praktický konstelační workshop s Barbora Krejčová

📍11:30 – 13
Spontánní tanec vypusť svůj hněv s Tereza Studená

📍13:30 – 14:30
Povídání o Kambo s Pavel Barrot

📍15 – 16
Kranio v pohybu s Dana Hrabcová

📍16:30 – 17:30
Restart jóga se Sam Man

📍17:45 – 18:15
Předáška o Aloe Vera s ochutnávkou se Sam Man

📍18:45 – 21
Sdílecí kruh pro muže i ženy s Veronika Brázdilová

𝗗𝗢𝗣𝗥𝗢𝗩𝗢𝗗𝗡𝗬́ 𝗣𝗥𝗢𝗚𝗥𝗔𝗠 𝘃 𝘁𝗲𝗿𝗮𝗽𝗲𝘂𝘁𝗼𝘃𝗻𝗲̌ 𝗥𝗲𝘀𝘁𝗮𝗿𝘁𝘂𝗷𝗦𝗲
📍9 – 14:30
Focení aury
volné časy: 13:11, 13:30, 14:00
– se slevou 100 Kč

📍15 – 17
Konzultace – KARIERNÍ PORADENTSVÍ V SOULADU S DUŠÍ s Jana Buchmannová
VOLNÉ ČASY: 15:00, 15:30, 16:00, 16:30
– zDARma

📍17 – 19
Konzultace – CELOSTNÍ TERAPIE PODPOŘENÁ HOMEOPATIÍ s Monika Svobodová
VOLNÉ ČASY: 17:00, 17:20, 17:40, 18:00, 18:20, 18:40
– zDARma

𝗥𝗘𝗭𝗘𝗥𝗩𝗔𝗖𝗘
Rezervovat se můžete pod tímto odkazem, zeleně je program v hlavním sále a zeleně doprovodný program v terapeutovně.

Nemusíte si tvořit účet (ale můžete:) Stačí vyplnit vždy údaje k dané lekci.

Prvním průvodcem, kterého bych vám ráda představila, je člověk, který mi na mé cestě hodně pomohl a to hlavně během konstelací, kdy jsme během půl roku prošli různá témata a zkoumali, jaké je naše místo – na zemi, v rodině, ve vztazích a dalších..

Vždycky jsem myslela, že je potřeba síla, ale až Bára Ponešová mi ukázala, že jde na sobě pracovat v jemnosti. A že i tak to byla jízda..😁

Na Dni otevřených dveří se vám Bára představí s povídáním o tom, jaké budou její plánované Konstelační cykly

✨ Objevování vnitřního světla

✨ Rozvíjení tvůrčího potenciálu

A navíc si následně pár z vás bude moct vyzkoušet i krátký konstelační workshop na vlastní kůži.

Koho by to mohlo zajímat?

Každého, kdo cítí v životě určité omezení a touží tento stav změnit. Ať už jde o téma nemoci, peněz nebo vztahů, vždy je třeba hledat příčinu ve vlastním světě. Tento svět zahrnuje jednak systém jedince, a dále pak širší rodové vztahy. Klíčové je rozhodnutí ke změně, protože to je hlavním hybatelem situace.

O Báře

Jsem certifikovaná lektorka rodinných systemických konstelací. Na počátku mé cesty stála touha pomoci mému nemocnému synovi.

Postupně jsem hledala a zkoušela různé techniky, od práce s energiemi, přes masérské kurzy a metody alternativní medicíny. Během této náročné doby jsem postupně nalezla své srdce, svoji jedinečnost a hlavně radost žít a tvořit.

Baví mě propojovat jednotlivé techniky, ale těžištěm mojí práce jsou systemické rodinné konstelace. Je to metoda, pomocí které jsem uzdravila sebe a vztahy, které tvořím.

Mým darem je soucit, se kterým přistupuji ke každému člověku. Jedinečnost cyklů, které jsem vytvořila, spočívá v systematické práce s určitou skupinou po delší časový úsek.

Ke klientům přistupuji individuálně, proto jsou skupiny menší a jednotlivé konstelace delší s hlubšími dopady. Během cyklu využíváme podpory skupinové práce a zároveň otevíráme širší pracovní pole, které pracuje v čase. Některé procesy potřebují čas. To je „kouzlo“ konstelací.

Ráda vás podpořím a povedu ke všemu, o čem teď třeba jen sníte. Protože možné je všechno.

Báru můžete sledovat na FB: @domovmeduse

Povídání bude pro neomezený počet lidí, workshop potom pro přihlášené.

Více o Báře si můžete přečíst v jejím profilu


Dana Hrabcová – Kranio v pohybu

Dalším lektorem, kterého budete moci potkat na Dni otevřených dveří v RestartujSe je Dana Hrabcová z Tělo jako chrám, která vám představí lekci KRANIO V POHYBU, které má pravidelně jednou za 14 dní v RestartujSe.

Její lekce v rámci Dne otevřených dveří bude ochutnávka jemné praxe v těle pro výživu kostí a kloubů.

😍Dana vám tady nyní představí sebe a její ochutnávkovou lekci⬇

„Mojí velkou vášní je hledání souvislostí v těle napříč obory. Skládat mozaiku prožitků, cviků a postupů, které vedou ke zdraví. Potřeba pracovat s tělem čím dál jemnějšími, ale o to účinějšími technikami, mě dovedla k objevování moudrosti tekutinového těla a její léčivé síly.

„Práce“ s hlubokými svaly beder, se zvukem, fluidním pohybem, vědomím kostí a s důvěrou v léčivý proces, mě stále nepřestávají fascinovat. Při této praxi se projevují stejné síly, které zkoumá i kraniosakrální terapie a biodynamika.“

🧘‍♀️Tělo – emoce – energie.

To vše propojíme v prožitkovém setkání s jemnou somaticko-pohybovou praxí pro výživu kostí a kloubů. Půjde o ochutnávku vědomé praxe, která vede k hlubšímu sebepoznání, léčení a rozvoji, kdy v hlubokém zdánlivém nic můžeme zaslechnout Dech života.

Principem naší praxe bude „tekutění“ inspirované konceptem Continuum movement – tedy hravá práce s vodou v těle (tekutinovým tělem).

Tento jemný somatický přístup k tělu nám dovolí naslouchat sobě samým a harmonizovat životní děje na úrovni těla, emocí i energií. Můžeme to připodobnit ke kraniosakrální biodynamice, kterou ale poskytujeme sami sobě.

Práce s hlubokými svaly středu a kostmi nám dovolí podívat se hlouběji do svého těla a hledat vnitřní sílu a zdraví.

___________________________________________________________________

🔴Lekce bude trvat 60 min – někdy v odpoledních/podvečerních hodinách, bude zDARma a bude omezena pro cca 8 – 10 lidí. Pokud vás tedy Dana a její lekce Kranio v pohybu zaujme a chtěli byste se jí zúčastnit, tak je potřeba se přihlásit.

❗Přihlášení na lekce spustím zároveň s rozvrhem akce během září.

O Daně a jejích lekcích, které se konají v RestartujSe si můžete přečíst v jejím profilu zde na webu RestartujSe

a na jejím osobním webu www.telojakochram.cz


Pavel Barrot – Kambo

Dalším lektorem, kterého bych vám ráda představila, je Pavel Barrot , který v RestartujSe vede ceremonie s medicínou Kambo.

Na den otevřených dveří si pro vás Pavel připravil 🐸𝗣𝗼𝘃𝗶́𝗱𝗮́𝗻𝗶́ 𝗼 𝗺𝗲𝗱𝗶𝗰𝗶́𝗻𝗲̌ 𝗮 𝘇̌𝗮𝗯𝗰𝗲 𝗞𝗮𝗺𝗯𝗼 𝘇 𝗔𝗺𝗮𝗻𝘇𝗼𝗻𝘀𝗸𝗲́𝗵𝗼 𝗽𝗿𝗮𝗹𝗲𝘀𝗮.

Koho by toto povídání mohlo zajímat?

Ty z vás, kteří chtějí zkusit novou možnost očisty, dozvědět se více o Kambo a zároveň se potkat s Pavlem a nacítit si, jestli on je pro vás ten pravý průvodce pro ceremonii.

🐸𝗢 „𝗽𝗿̌𝗲𝗱𝗻𝗮́𝘀̌𝗰𝗲“ 𝗞𝗮𝗺𝗯𝗼

Kambo je bezpečná, efektivní a legální očista těla a mysli. Je jedním z nejsilnějších přírodních prostředků na posílení imunitního systému. Budeme si povídat o tom, co je Kambo, jaký je jeho přínos pro náš život, jak se s ním pracuje, pro koho je a není vhodné a jak probíhá Kambo ceremonie.

🧍‍♂️𝗢 𝗣𝗮𝘃𝗹𝗼𝘃𝗶

Jsem certifikovaný KAMBO průvodce. Poprvé jsem se setkal s Kambo medicínou v roce 2018. Práce s ní mi doslova změnila život. Následnějsem absolvoval výcvik u Vojtěcha Chládka.

Vnímám, že v současné době nám může Kambo mnohé dát a proto se věnuji nejen terapeutické práci s touto medicínou jako průvodce, ale dělám také osvětu.

Záleží mi na tom, aby se lidé při prvním seznámení s žabkou Kambo cítili dobře a v bezpečí a proto se snažím první zkušenost zprostředkovat jemně tak, aby si člověk mohl navnímat jak Kambo pracuje.

Rád pracuji s menšími skupinami lidí, na hezkých místech a více individuálně, protože tak mohu lidem přinést nejlepší výsledky.

___________________________________________

🐸Toto povídání bude trvat cca 1 hodinu a není nutné se předem přihlašovat. A v rámci Dne otevřených dveří v RestartujSe je zdarma.

🐸Pokud byste se o Pavlovi a jeho ceremoniích dozvědět více, můžete kouknout na jeho web www.pavelbarrot.com

Já jsem moc ráda, že si Pavel vybral RestartujSe k pořádání svých ceremonií a práci s lidmi. 🙏


Tereza Studená – Spontánní tanec „Vypusť svůj hněv“

S lekcí spontánního tance „Vypusť svůj hněv“ se na vás na Dni otevřených dveří v RestartujSe bude těšit Tereza Studená

𝗢 𝗰̌𝗲𝗺 𝘁𝗼 𝗯𝘂𝗱𝗲?

„Nevztekej se a buď hodná holka. Tak jsi moje hodná holčička. Nezlob nebo tě nikdo nebude mít rád.“

Znáte to? Jistě jste to někdy slyšely. Tyto programy zůstávají v našem podvědomí a my ani v dospělosti neumíme vyjádřit vztek. Dusíme ho v sobě, protože „tak se to přece patří u hodné holky.“

Ale ten vztek nikam nezmizí, hromadí se v nás a jednoho dne vybuchneme jako sopky.

Přijď na Terčinu lekci a uvolni svůj hněv, dovol si ho prožít. Na konci také dostanete pár tipů, jak svůj vztek uvolnit v běžném životě.

𝗢 𝗧𝗲𝗿𝗰𝗲

Pomocí kvantové transformace mysli a metody EFT pomáhám odstranit nežádoucí programy a společně můžeme do mysli vložit nové a pro klienta prospěšné.

Jak však zdůrazňuji, já jsem pouze průvodcem, nebo-li naučím klienta „chytat ryby“, aby mohl být „sytý celý život“. Pravá změna totiž vychází vždy z klienta. Věřím, že právě díky všem zkušenostem, které jsem překonala, jsem pro klienty důkazem, že po každé noci přichází ráno.

___________________________________________

🔴Lekce bude trvat cca 90 min – někdy v dopoledních hodinách, bude zDARma a bude omezena pro cca 7 lidí. Pokud vás tedy Terka a její lekce Spontánního tance – Vypusť svůj hněv zaujme a chtěli byste se jí zúčastnit, tak bude potřeba se přihlásit.

❗Přihlášení na lekce spustím zároveň s rozvrhem akce během září.

O Terce a jejích lekcích, které se konají v RestartujSe si můžete přečíst v jejím profilu na webu RestartujSe


Samuel Manus – Restart jóga a přednáška o benefitech Aloe Vera

Dalším lektrem, který se vám představí na Dni otevřených dveří je Samuel Manus

Se Samem si budete moci zúčastnit se jeho osobité praxe jógy s meditací, kterou nazval příhodně RESTART JÓGA a následně vám Sam představí Aloe Vera a benefity jeho užívání. Dokonce budete moci Aloe Vera i ochutnat.

𝗢 𝗦𝗮𝗺𝗼𝘃𝗶 𝗮 𝗷𝗼́𝘇𝗲 𝘃 𝗷𝗲𝗵𝗼 𝗽𝗼𝗱𝗮́𝗻𝗶́

Vždy mě fascinovalo lidské tělo, to jak funguje a jaký má rozsah možností. Postupně jsem si začal všímat a uvědomovat i toho, jak velký vliv má zacházení s naším tělem na naši energetickou a psychomentální úroveň.

To mě přivedlo k józe, meditaci a chi-kungu. Vždy když cvičím a medituji citím, že jsem blíž sám sobě. Studoval jsem kundalíni jógu podle Jogiho Bajana a možnosti využití této jedinečné formy jógy pro terapii s klienty.

Dále studuji léčitelské umění zvané Sat Nam Rasayan. V této oblasti se stále rozvíjím a studuji a praktikuji i další formy jógy, zajímá mě zejména hatha jóga a chi-kung.

🍀Po předchozích zkušenostech nechci své lekce nijak ohraničovat, ale naopak uplatňovat všechny svoje zkušenosti z kundalíni jógy, hatha jógy nebo chi-kungu. Pokud tě zajímá jak taková lekce vypadá, přijď na ochutnávkovou lekci zdarma na mini festival ve studiu Restartujse.

🌱𝗣𝗿̌𝗲𝗱𝗻𝗮́𝘀̌𝗸𝗮 𝗼 𝗯𝗲𝗻𝗲𝗳𝗶𝘁𝗲𝗰𝗵 𝗔𝗹𝗼𝗲 𝗩𝗲𝗿𝗮 𝘀 𝗼𝗰𝗵𝘂𝘁𝗻𝗮́𝘃𝗸𝗼𝘂

Aloe je tisíce let používáná na všech pěti kontinentech. Ať už zevně nebo zevnitř mnoho lidi používá tuto rostlinu k podpoře svého zdraví.

Přijď si poslechnout o této zázračné rostlině s ochutnávkou produktů s aloe.

_______________________________________

Tak co, zaujal tě Sam a jeho jógová praxe s Názvem Restart jóga?

🔴Lekce bude pro 8 lidí a bude nutné se na ni přihlásit. Přihlašování zveřejním zároveň s programem.


Den otevřených dveří v RestartujSe bude zakončený nádherným sdílecím kruhem – pro muže i ženy s Veronika Brázdilová

Posedíme, v bezpečí posdílíme, zobneme si něco dobrého prostě budeme SPOLU

👼𝗢 𝗩𝗲𝗿𝘂

Veru je nádherná duše, se kterou jsme se potkaly v Eygtě. Provází kruhy a rituály.

Je milovnicí příběhů a čokolády. Dokáže v lidech vidět jejich vnitřní krásu a nádheru i ve chvílích, kdy ji oni sami nevidí. Nejvíce ze všeho ji baví tuto krásu lidem ukazovat a povzbuzovat je v tom, aby ji zářili navenek a žili své dary.

👫𝗢 𝘀𝗱𝗶́𝗹𝗲𝗰𝗶́𝗺 𝗸𝗿𝘂𝗵𝘂

Pojď se potkat, sdílet, naslouchat v kruhu podobně naladěných lidí. Tam, kde je bezpečné otevřít své nitro a kde jsi přijatá/ý taková/ý, jaká/ý jsi. Ne, proto, že předstíráš, jak jsi dokonalá/ý, ale právě proto, že ukazuješ, že jsme všichni stejně zranitelní a citliví…

Je mnoho podob kruhů. Veru věří v to, že největší síla je ve sdílení od srce k srdci. Proto pořádá kruhy založené na sdílení. Nebudeme kreslit ani tančit. Na to jsou jiné kurzy. Budeme jen naslouchat a hovořit. Někdy budeme společně poslouchat ticho. Někdy budeme společně plakat nebo se společně smát, možná budeme i křičet. To vše je v pořádku a je v tom velká síla.

Více o Veru si můžeš přečíst na jejím profilu na webu RestartujSe:

Kruh bude ve večerních hodinách a věřím, že to bude krásné zakončení dne – SPOLU.


Jako další se vám na našem Dni otevřených dveří představí Jana Buchmannová , která si pro vás přichystala konzultace, kde vám představí sebe a své Kariérové poradenství v souladu s duší.

Pro koho to je?
📍hledáte nebo přemýšlíte o novém zaměstnání?
📍zvažujete změnu svého zaměření?
📍bojíte se nebo si tím nejste jistí a chcete se více spojit se sebou a udělat vědomé rozhodnutí?
📍nebo třeba „jen“ chcete si vytvořit nové CV

Přijďte na náš Den otevřených dveří, kdy se budete při krátké konzultaci zDARma moci s Janou a její prací seznámit.

✨O Janě
Stejně jako vy, i já jsem stará a pokročilá duše. Světlonoš. Člověk, který umí stavět most mezi starým světem a tím novým.

Pokud stojíte na kariérní křižovatce a tápete, co si se sebou v profesní oblasti počít, jsem tu pro vás.
12. rokem pracuji jako kariérová poradkyně & kariérová koučka.

Dokážu nahlédnout do nitra a jemně vás podpořit při objevování vnitřního světa, poslání, tužeb, přání, silných stránek, talentů a zdrojů osobní síly. Zároveň se výborně orientuji na trhu práce a vím, co při hledání zaměstnání či nové profesní cesty funguje a co rozhodně nefunguje.

Dosud jsem doprovázela k novému pracovnímu uplatnění několik stovek klientů. Ráda totéž udělám i pro vás.

Zastavte se za mnou, v průběhu nezávazného rozhovoru zmapujeme vaši situaci, pobavíme se o tom, jestli by pro vás byla naše spolupráce přínosná, a pokud ano, tak v jaké podobě.

_________________________________________

Konzultace s Janou budou probíhat během odpoledne, přesné časy vám ještě upřesním.

Pokud vás Jana zaujala a nechcete čekat, můžete se s ní klidně spojit rovnou.

Více i Janě:
www.janabuchmannova.cz
www.facebook.com/GrowCareer
https://www.linkedin.com/in/janabuchmannova/


Posledním člověkem, který se vám na Dni otevřených dveří představí je Monika Svobodová, která vám nabídne krátké konzultace zDARma, kde se můžete seznámit s její Celostní terapií podpořenou homeopatií.

Jedná se o holistický přístup ke zdraví zahrnující tělo i mysl. Práce s nevědomím, archetypová terapie, práce s psychickými bloky zaměřená hlavně na ženy.

O Monice

Spojuji zdánlivě nesouvisející.

Vážná zdravotní situace v rodině mě před 15 lety přinutila hledat podporu jinde než v klasické medicíně, protože ta mi pomoct neuměla. Našla jsem ji v homeopatii.

Začala jsem se o ni zajímat a později ji rozšířila o terapii, kde pracuji s psychikou a která ji krásně doplňuje a řeší příčinu. Trvale.

Pokud vás Monika a její přístup zaujaly, můžete se přihlásit na její 20 minutovou konzultaci, kde se s Monikou potkáte naživo, popovídáte si a zjistíte, jestli je to to, co hledáte a případně se domluvíte na další spolupráci.

Více o Monice a její práci si můžete přečíst na jejím webu https://www.monikasvobodova.com/

Zdarma

RestartujSe

Tomešova 2b
Brno, 60200 Česká republika
+ Google Mapa
605 530 014
View Místo konání Website