Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Víkendový seminář komunikace se zvířaty

1 dubna @ 09:30 2 dubna @ 16:00

Dovoluji si Vás pozvat na víkendový seminář věnovaný intuitivní komunikaci se zvířaty, který se uskuteční v termínu 1.-2. dubna 2023 v Brně .
Náplní semináře bude praktický trénink komunikace krok za krokem a možnosti využití komunikace v rámci různých životních situací zvířat. Seminář je věnován jak úplným začátečníkům, kteří chtějí rozšířit své vnímání přírody a zároveň mírně pokročilým, kteří si mohou své dosavadní zkušenosti prohloubit. Pro účast na semináři nejsou potřebné žádné předchozí předpoklady ani dovednosti.

Intuitivní komunikace je dostupná všem a jejím základem je otevřená mysl, láskyplné srdce a chuť získané znalosti trénovat v rámci každodenního života a v momentech, kdy za Vámi zvířata přijdou s prosbou o vyslyšení a případnou pomoc. Seminář bude probíhat v příjemné atmosféře, přestože budeme komunikaci prakticky trénovat, nelimitujte se představou, že je to test, kde musíte mít všechny odpovědi správně. Budete sdílet jen to, co budete sami chtít.

V rámci víkendu se dá stihnout pouze komunikační ochutnávka, a tak bych v průběhu tohoto roku ráda dále vypsala jednodenní semináře podrobněji věnované konkrétnímu tématu (emoce a chování zvířat, nemoc, odchod z fyzického života zvířátka).

Přibližně týden před seminářem zašlu přihlášeným mail se souhrnnými informacemi a již nyní se velmi těším na setkání. Přihlášky prosím zasílat na zuza.patkova@gmail.com, více o mně na www.moudrostzvirat.wbs.cz, děkuji a přeji krásné dny, Zuzka

2500Kč za víkendový seminář

Zuzka Pátková

View Pořadatel Website

RestartujSe

Tomešova 2b
Brno, 60200 Česká republika
+ Google Mapa
605 530 014
View Místo konání Website