Pomocí kvantové transformace mysli a metody EFT pomáhám odstranit nežádoucí programy a společně můžeme do mysli vložit nové a pro klienta prospěšné. Jak však zdůrazňuji, já jsem pouze průvodcem, nebo-li naučím klienta „chytat ryby“, aby mohl být „sytý celý život“. Pravá změna totiž vychází vždy z klienta. Věřím, že právě díky všem zkušenostem, které jsem překonala, jsem pro klienty důkazem, že po každé noci přichází ráno.

Vždy jsem si připadala zvláštní a jiná než ostatní. Okolí mě v tomto utvrzovalo a šikanovalo mě za to, že vše prožívám víc, než je zdrávo. Hluboko ve mně se zakořenil program, že je „se mnou něco špatně“. Až v dospělosti jsem přišla na to, že jsem jenom jedním z vysoce citlivých lidí a moje prožívání je zcela přirozené.

Co se pamatuji, tak jsem trpěla nulovým sebevědomím a od toho se odvíjelo vše ostatní. V šestnácti letech to byla anorexie a absolutní nenávist k vlastnímu tělu. U těla to ovšem neskončilo, nenáviděla jsem i svou povahu. Víte, jaké je to žít, když sami sebe nenávidíte do morku kostí? Já bohužel ano. Zvažovala jsem i sebevraždu. O toxických partnerech ani nemluvě, všichni byli jak podle šablony. Manipulátoři, kteří jen zneužili příležitosti a vycítili, že se pro ně rozdám a dám ze sebe vše jen proto, aby oni byli spokojení. Sexuální obtěžování v devatenácti mě ještě víc utvrdilo v přesvědčení, že jako žena jsem pro muže jen sexuálním objektem a nic víc. Život mi dával čím dál tvrdší lekce, dokud jsem po posledním dosti vyhroceném rozchodu nepochopila, že je načase se věnovat sama sobě.

Tak v mých dvaceti sedmi letech začala moje cesta, která mě přivedla zpátky k sobě samotné. Začala jsem pravidelně navštěvovat semináře a kurzy Jiřinky Slámové v Chrudimi, kde jsem získala základní znalosti o čakrách, energiích, sebelásce apod. Největší transformací jsem zaznamenala po devítiměsíčním programu Sebepoznání, kde jsem si každý měsíc intenzivně prožívala jednu čakru. Tím jsem si léčila a hojila staré rány a bolístky. Rovněž jsem začala pravidelně navštěvovat terapeutku. Ani to mě nezachránilo, abych ve třiceti letech neprošla syndromem vyhoření kvůli práci, která mě totálně vysála a začala mi otravovat život. To byl pro mě impuls, abych se zamyslela nad svým posláním. Proto jsem si našla kurz Terapeuta psycho-energetické transformace, který jsem úspěšně absolvovala.

„Daruješ-li člověku rybu, nakrmíš ho na den, naučíš-li ho lovit, dáš mu potravu pro celý život.“

Nyní tak mohu svým klientům nabídnout pomocnou ruku a být jim láskyplným průvodcem. Pomocí kvantové transformace mysli a metody EFT pomáhám odstranit nežádoucí programy a společně můžeme do mysli vložit nové a pro klienta prospěšné. Jak však zdůrazňuji, já jsem pouze průvodcem, nebo-li naučím klienta „chytat ryby“, aby mohl být „sytý celý život“. Pravá změna totiž vychází vždy z klienta. Věřím, že právě díky všem zkušenostem, které jsem překonala, jsem pro klienty důkazem, že po každé noci přichází ráno.

Věra

„Ráda bych moc poděkovala za skvělou terapii. Jsem sice citlivější povahy, ale co to udělá s mými emocemi, jsem vůbec nečekala. Terapie sestávala i z úvodního povídání, kdy jsme rozebíraly problém, se kterým jsem vnitřně bojovala. Cítila jsem pochopení, porozumění a přišlo mi přirozené rozebírat osobní, až třeba intimní záležitosti. Během terapie se mi podařilo se jakoby otevřít a hlavně velmi citelně prožívat svůj vnitřní boj s problémem, nad kterým jsme se pokoušela pod vedením Terezky vyhrát. Bylo to neskutečně živé a emočně silné. Nakonec se podařilo dostat mě do určité rovnováhy, nalezla jsem vnitřní klid. S odstupem několika dní musím říci, že opravdu cítím změnu, cítím u sebe posun, je mi mnohem lépe. Moc děkuji!“

Eva

„S Terezkou jsem navázala kontakt formou online spolupráce během listopadu 2021, kdy jsem na ni dostala doporučení, a právě jsem si procházela pro mne velmi těžkým obdobím. Během naší spolupráce měla velmi mnoho trpělivosti s mými náladami, plačtivostí i nesebevědomím.
Velmi chytře vám ukáže cestu, klade vám záludné otázky tak, abyste si na ně zároveň i odpověděli a mohli se tak na své cestě posouvat po dílčích krůčcích dál. Zažijete velmi mnoho AHA momentů. Pomáhá vám vidět to, co pro své emoce a momentální situaci není pro vás samotné tak zřetelné.  Celá spolupráce je velmi jemně nastavena podle vašeho osobního tempa, situace, potřeb. Dá vám dostatek času a prostoru na vše, tak, aby pro vás bylo vše co nejvíce komfortní.
Díky Terezce jsem si uvědomila spoustu věcí, což je dobrý odrazový můstek na to, abych na nich začala pracovat a snažím se o to.
Moc děkuji za její péči a provázení během situací, které se mi naskytly. Díky ní jsem mnoho věcí ustála a často si i zpětně vzpomenu na její slova, případně se sama sebe ptám, jakou otázku bych asi zrovna od Terezky dostala, a jak bych na ni sama odpověděla.“

Tady si můžete přečíst zpětnou vazbu od mých klientek:

Na terapie se mnou se můžete objednat na studtereza@gmail.com

Pokud byste chtěli být se mnou v kontaktu častěji, koukněte na instagramový profil @suterapeut

V případě jakýchkoli dotazů mě neváhejte kontaktovat, budu se těšit

Tereza

Napsat komentář