Víkendový seminář komunikace se zvířaty

RestartujSe Tomešova 563/2B, BRNO-STŘED

Náplní semináře bude praktický trénink komunikace krok za krokem a možnosti využití komunikace v rámci různých životních situací zvířat. Seminář je věnován jak úplným začátečníkům, kteří chtějí rozšířit své vnímání přírody a zároveň mírně pokročilým, kteří si mohou své dosavadní zkušenosti prohloubit. Pro účast na semináři nejsou potřebné žádné předchozí předpoklady ani dovednosti.

2500Kč

Ženský workshop v kruhu: Višuddha – V. čakra / Krční čakra

RestartujSe Tomešova 563/2B, BRNO-STŘED

Tento ženský kruh bude věnován naší V. čakře jménem Vušuddha, která je propojená s komunikací, schopností vyjadřovat své myšlenky i se schopností naslouchat.

Během setkání se naladíme na její energii, opečujeme sebe a svou mysl, vyčistíme a zharmonizujeme krční energetické centrum a aktivujeme tak pozitivní energii ve vlastním těle.

750Kč

Ženský workshop v kruhu: Adžňa – VI. čakra / čakra Třetího oka

RestartujSe Tomešova 563/2B, BRNO-STŘED

Tento ženský kruh bude věnován naší VI. čakře jménem Adžňa, která zodpovídá za paměť, všechny druhy intelektu, intuici a telepatii.

Během setkání opečujeme sebe, svou mysl i čelní energetické centrum. Napojíme se na svůj vnitřní hlas - svou intuici, otevřeme Třetí oko a prohloubíme tak uvědomovací procesy ve vlastním těle.

750Kč

Ženský workshop v kruhu: Sahasrára – VII. čakra / Korunní čakra

RestartujSe Tomešova 563/2B, BRNO-STŘED

Další ženský kruh bude věnován naší VII. čakře jménem Sahasrára, která řídí napojení na vyšší - absolutní vědomí a víru v duchovno.

Během setkání se propojíme s energií VII. čakry a opečujeme ji, svou mysl, tělo i duši. Skrze napojení na vyšší vědomí si můžeme uvědomit nejvyšší dokonalost v nás samotných a tím i světa kolem nás.

750Kč