- akce již proběhla.
Staň se tvůrkyní svého života – půlroční program ŘÍJEN – BŘEZEN
8 října @ 16:30 – 20:00
Pro uzavřenou skupinu 8 žen na půl roku

Staň se tvůrkyní svého života
Půlroční program tvoří:
Kruhy naživo
Individuální cvičení na doma
Online sdílení (mezi kruhy)
Průběžné sdílení
Průběžná podpora skupiny
Přechodový rituál se závěrečnou oslavou
6 měsíců
ŘÍJEN 2025 – BŘEZEN 2026
Přidej se do uzavřené skupiny žen, která ti poskytne podporu na tvé cestě. Povedu tě do tvých hloubek, kde odhodíš masky a potkáš se sama s sebou – taková, jaká opravdu jsi. Budeš se pravidelně potkávat se svou duší a při tom dostávat odpovědi na své otázky
A výsledek?
Napojíš se na svou ženskou sílu.
Uvědomíš si, co v životě dál chceš a co už ne.
Najdeš odvahu a sílu to změnit.
Posuneš se z místa a ZMĚNÍŠ TO!

Programem provází Petra Věchtová
Petra Věchtová: Průvodkyně žen a mužů na cestě za sebepoznáním a ke spokojenějšímu životu.
Jsem tu pro ty, kdo touží najít pravdivý vztah sami k sobě a žít spokojenější a pravdivější život. Používám vedené vizualizace, práci s emocemi a prožitkové techniky, které tě zavedou do tvého nitra – tam, kde můžeš odložit své masky a potkat se se svou pravdou.
Načítám z Akášických záznamů, pracuji s energií a vytvářím bezpečný prostor pro hluboká setkání – na individuálních sezeních i ve skupinách. Vedu prožitkové kruhy, přechodové rituály, vedené meditace a víkendové či týdenní semináře.
Už víc než 20 let kráčím cestou osobního rozvoje a stále s pokorou objevuji další vrstvy lidské duše. Dnes provázím ostatní do hloubek, do kterých se sami možná ještě nikdy nepodívali.