Poslední Akce

Intro – Mluvte s entitami s Markétou Podanou, CF

RestartujSe Tomešova 2b, Brno

Svět duchů, přírodních bytostí, bytostí světla a Země a spolupráce s nimi je pro mě radost, hra a zábava a zároveň další a další výzva … je to obrovská pozvánka do vlastní síly, potence a důvěry v to, co vy a jenom a pouze vy víte … i když vám lidi budou tvrdit, že je to blbost, a že si něco vymýšlíte … vy si nic nevymýšlíte!

Sám sobě terapeutem – WORKSHOP

RestartujSe Tomešova 2b, Brno

Dozvíte se základní informace o práci s vnitřním světem. Potkáte se se svým VNITŘNÍM DÍTĚTEM nebo hned s několika a taky s DÉMONEM, který vám způsobuje nebo způsoboval nějakou bolest či nemoc, aby vás upozornil na nesoulad ve vašem životě.

Konstelace – Vnitřní klid, práce se strachem

RestartujSe Tomešova 2b, Brno

Díky prvnímu konstelačnímu cyklu jsme se již naučili rovnováze mezi hlasem rozumu a srdce. Známe stav vnitřního klidu. Ale součástí naší existence je i prožívání strachů. Ty prožíváme kdykoliv vystoupíme mimo naši komfortní zónu.

Naše odolnost a tedy to, jak dlouho dokážeme udržet stav vnitřního klidu, souvisí s velikostí naší komfortní zóny a také s tím, jak na strachy reagujeme. Pokud je nepotlačujeme, neodmítáme a vědomě s nimi pracujeme, dokážeme postupně dosáhnout stavu, kdy mají minimální vliv na naše rozhodování.

2222Kč