Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Ženský workshop kruh: Svádhišthána – II. čakra / Sakrální čakra

1 února @ 17:00 20:00

Následující ženský kruh bude věnován naší II. čakře jménem Svádhišthána, která zodpovídá za zdravé prožívání emocí, dobré vztahy, tvořivost, docenění sebe samých, ale také za nízké sebevědomí či emoční disharmonii.

Během setkání opečujeme sebe, svou mysl i sakrální energetické centrum, odlehčíme se od tíživých emocí a prohloubíme tak pozitivní energii ve vlastním těle. Můžeš se těšit na příjemnou a voňavou atmosféru, meditační a vizualizační techniky, práci s kartami, práci s myšlenkovými vzorci, jógové ásany, aromaterapii, sdílení, péči a na mnohé další magické záležitosti. Některé techniky si vyzkoušíme na místě a všechny společně s informacemi o čakře si na konci odneseš ve vytištěných materiálech, které ode mě dostaneš.

​Doporučuji pohodlné oblečení, budeme po většinu času sedět na zemi.

Pro rezervaci místa v kruhu se registruj přes tuto stránku: www.carolinelunara.com/workshopy

Více informací o mně a o workshop kruzích najdeš zde: www.carolinelunara.com


Skrze mne vznikají ženské kruhy, jež v sobě zahrnují rysy kruhů i praktických seminářů neboli workshopů a tvoří tak ještě komplexnější balíček, který je vždy věnován konkrétnímu tématu.

Proto název Ženský workshop kruh.

S radostí a otevřenou náručí připravuji bezpečný prostor, kde se ženy mohou uvolnit, být tak ve své síle, mohou zde otevřeně sdílet a najít oporu a porozumění. S lehkostí ženy provázím různými praktikami, jež vedou k vnitřní transformaci a nalezení vnitřního klidu. Každá se tak propojuje s vlastní podstatou a navrací se ke svému nitru.

Na kruzích se můžeš těšit především na práci s kartami, práci s minerály, na aromaterapii, mantry, práci s myšlenkovými vzorci, jógu, meditace, vizualizace a na mnohé další pečující a transformační techniky.

Mým přáním je, aby si ženy odnesly odlehčený a hřejivý pocit na duši a zároveň praktická cvičení, jež mohou praktikovat i v klidu svého domova. Dále také, aby mohly odložit vše, co odložit potřebují a harmonizovaly tak své tělo i mysl.  


www.carolinelunara.com

Těším se na společný čas.

750Kč

Caroline Lunara

View Pořadatel Website

RestartujSe

Tomešova 2b
Brno, 60200 Česká republika
+ Google Mapa
605 530 014
View Místo konání Website