Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Ženský workshop kruh: Čakry a antičakry – úvod a diagnostika

4 ledna @ 17:00 20:00

Během tohoto úvodního ženského kruhu se seznámíme s novým prostorem, propojíme se s vlastním tělem i duší, zjistíme více o čakrách i antičakrách a projdeme diagnostikou jejich stavu.

Můžete se těšit na uklidňující atmosféru, ozdravné sdílení, podporu kruhu, praktické informace a účinné techniky, jimiž Vás s láskou provedu.

Právě zde začíná cesta k sobě, k vnitřnímu klidu a vlastní podstatě.

Doporučuji pohodlné oblečení, budeme po většinu času sedět na zemi.

Pro rezervaci místa v kruhu se registruj přes tuto stránku: www.carolinelunara.com/workshopy

Více informací o mně a o workshop kruzích najdeš zde: www.carolinelunara.com


Skrze mne vznikají ženské kruhy, jež v sobě zahrnují rysy kruhů i praktických seminářů neboli workshopů a tvoří tak ještě komplexnější balíček, který je vždy věnován konkrétnímu tématu.

Proto název Ženský workshop kruh.

S radostí a otevřenou náručí připravuji bezpečný prostor, kde se ženy mohou uvolnit, být tak ve své síle, mohou zde otevřeně sdílet a najít oporu a porozumění. S lehkostí ženy provázím různými praktikami, jež vedou k vnitřní transformaci a nalezení vnitřního klidu. Každá se tak propojuje s vlastní podstatou a navrací se ke svému nitru.

Na kruzích se můžeš těšit především na práci s kartami, práci s minerály, na aromaterapii, mantry, práci s myšlenkovými vzorci, jógu, meditace, vizualizace a na mnohé další pečující a transformační techniky.

Mým přáním je, aby si ženy odnesly odlehčený a hřejivý pocit na duši a zároveň praktická cvičení, jež mohou praktikovat i v klidu svého domova. Dále také, aby mohly odložit vše, co odložit potřebují a harmonizovaly tak své tělo i mysl.  


www.carolinelunara.com

Těším se na společný čas.

750Kč

Caroline Lunara

View Pořadatel Website

RestartujSe

Tomešova 2b
Brno, 60200 Česká republika
+ Google Mapa
605 530 014
View Místo konání Website