Přeskočit na obsah
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Ženský workshop kruh: Manipúra – III. čakra / čakra Solar plexu

15 února @ 17:00 20:00

Další ženský kruh bude věnován naší III. čakře jménem Manipúra, která řídí schopnost úspěchu, prosazení, sílu vůle, ambice, ale také manipulaci či obětování se.

Během setkání se propojíme s energií III. čakry a opečujeme ji a také svou mysl, tělo i duši. Odlehčíme se od názorů druhých a prohloubíme tak pozitivní energii ve vlastním těle. Můžeš se těšit na bezpečné prostředí, práci s minerály, meditační a vizualizační techniky, práci s kartami, práci s myšlenkovými vzorci, aromaterapii, sdílení, péči a na mnohé další magické záležitosti. Některé techniky si vyzkoušíme na místě a všechny společně s informacemi o čakře si na konci odneseš ve vytištěných materiálech, které ode mě dostaneš.

​Doporučuji pohodlné oblečení, budeme po většinu času sedět na zemi.

Pro rezervaci místa v kruhu se registruj přes tuto stránku: www.carolinelunara.com/workshopy

Více informací o mně a o workshop kruzích najdeš zde: www.carolinelunara.com


Skrze mne vznikají ženské kruhy, jež v sobě zahrnují rysy kruhů i praktických seminářů neboli workshopů a tvoří tak ještě komplexnější balíček, který je vždy věnován konkrétnímu tématu.

Proto název Ženský workshop kruh.

S radostí a otevřenou náručí připravuji bezpečný prostor, kde se ženy mohou uvolnit, být tak ve své síle, mohou zde otevřeně sdílet a najít oporu a porozumění. S lehkostí ženy provázím různými praktikami, jež vedou k vnitřní transformaci a nalezení vnitřního klidu. Každá se tak propojuje s vlastní podstatou a navrací se ke svému nitru.

Na kruzích se můžeš těšit především na práci s kartami, práci s minerály, na aromaterapii, mantry, práci s myšlenkovými vzorci, jógu, meditace, vizualizace a na mnohé další pečující a transformační techniky.

Mým přáním je, aby si ženy odnesly odlehčený a hřejivý pocit na duši a zároveň praktická cvičení, jež mohou praktikovat i v klidu svého domova. Dále také, aby mohly odložit vše, co odložit potřebují a harmonizovaly tak své tělo i mysl.  


www.carolinelunara.com

Těším se na společný čas.

750Kč

Caroline Lunara

View Pořadatel Website

RestartujSe

Tomešova 2b
Brno, 60200 Česká republika
+ Google Mapa
605 530 014
View Místo konání Website