Přeskočit na obsah
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Ženská ceremonie sebelásky

3 dubna, 2022 @ 16:30 20:30

❤Často pro nás láska znamená lásku od jiného člověka nebo lásku od nás k partnerovi, rodině… Ale přitom zapomínáme na to, dát si lásku samy sobě.

Což, řekněme si to na rovinu, je prostě to nejdůležitější.

Pojďme
🌺 se propojit v bezpečném kruhu žen
🌺 změnit se náš vztah k sobě a ke svému tělu – ano může to být náročné
🌺 se hýčkat
🌺 otevírat srdce pomocí medicíny kakaa
🌺 tančit

Pro koho je ceremonie vhodná
✨ pro všechny ženy
✨ svobodné i vdané
✨ které chtějí zlepšit vztah k sobě a ke svému tělu
✨ a které si chtějí udělat čas na sebe
*tanec – není to o tom něco předvést, můžete klidně i vsedě se jen pohupovat, je to spíše o prožitku a uvolnění

Ceremonií vás provedu já Kristy Stehnová

✨Jsem žena, která si prošla opravdu hodně bahnem, ale jen z toho může vyrůst lotos.
✨Ve své práci využívám vlastní zkušenosti ze svého života. Pracovat na sobě jsem začala intenzivněji před 3 lety, kdy jsem byla vyhořelá v práci, hledala se a nevědomě sabotovala všechny svoje vztahy.
✨Během těchto let jsem se pravidelně účastnila a pomáhala vést šamanské ceremonie, účastnila se nespočet ženských kruhů a ceremonií. Pracovala na sobě na terapiích, intenzivně meditovala, vzdělávala se na kurzech.
✨A teď můžu říct, že i když to někdy bylo sakra těžký a myslela jsem, že to nezvládnu, tak jsem moc vděčná, že jsem do toho šla. Protože můj život se mění, jsem klidnější, spokojenější, zlepšil se mi vztah s rodiči, jsem zdravější a užívám si i čas, kdy jsem úplně sama a dovoluji si dělat to, co miluju a ne jen to, co se ode mě očekává..

✨A to bych chtěla pro každou z nás.
Nebudu vám říkat, že mám všechny bolesti zahojené a programy vyřešené.. Nemám, ale jsem úplně jinde než před pár lety. Už bolest nebo úzkost neřeším vínem a lexaurinem, abych ji necítila. Už mám odvahu ji nechat projít a podívat se na ni.


A s tím chci pomoct i vám ❤
Ceremonie bude trvat cca 3 – 4 hodiny
V ceně ceremonie je započítán mnou připravený dárkový balíček přímo pro tebe v hodnotě 777 Kč, který bude obsahovat šperk, vůni a talisman a možná i další překvapení.
Cena 1444 Kč


Ceremonie proběhne v malém počtu žen, proto je počet míst omezen. Rezervace je platná po uhrazení nevratné zálohy (v případě neúčasti lze převést na další termín) nebo nákupem celé vstupenky.

1444Kč V ceně ceremonie je i započítán mnou připravený dárkový balíček přímo pro tebe v hodnotě 777 Kč, který bude obsahovat šperk, vůni a talisman a možná i další překvapení.

Kristy z RestartujSe

605530014

View Pořadatel Website