Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Kurz – Za vnitřní svobodou

8 října, 2022 @ 09:00 17:00

Jakou ženou se cítíš být?

Jak se budeš cítit po kurzu?

Co se naučíš?

Kurzem nic nekončí.

Jako absolventka kurzu se můžeš přidat do soukromé FB skupiny, kde tě nadále budu podporovat na tvojí cestě za vnitřní svobodou.

Kdy: 9-17 hod.

Reference od absolventek kurzu

Jsem velmi vděčná, že jsem mohla být součástí kurzu, který byl provázen po celou dobu pocitem bezpečí, pochopení a lásky. Teď už vím, jak je důležité vnímat svoje tělo a svoje pocity. Pozorovat jak reaguji v každodenních situacích, které nám život přichystá, ale především jak si pomoci a rozeznat to své od cizího. Nemohu říci, že jsem nyní v dané technice mistr, ale jak se říká ,,Cesta je cíl“ a já ti Evičko děkuji, že jsi mi tu cestu ukázala. Věřím, že cíl není daleko.

Cítím vděčnost, že jsem měla tu možnost být součástí kurzu Za vnitřní svobodou u Evči. Během kurzu jsem zažila skvělou atmosféru úžasných žen plnou sounáležitosti a podpory. Vnímám velký posun ve vnímání sebe sama. Děkuji Evi, že jsi mi pomohla najít cestu k sobě a být na sebe vlídná. Kurz Za vnitřní svobodou doporučuji každé ženě, která chce pochopit, co se v ní v nelehkých situacích odehrává a jak s tím dále pracovat.

Evi, moc děkuji za kurz Vnitřní svobody. Tento kurz byl pro mě velice obohacující. Přišla jsem na to, že spoustu věcí, které podvědomě i nevědomě dělám mi škodí a přivedl mě na cestu sebepoznání,

cítění a sebelásky.

Říkala jsem si, že se mám už docela ráda, ale po tvém kurzu jsem zjistila, že je opravdu ještě na čem pracovat. Technika, kterou jsi nás naučila je fantastická. Teprve se ji učím, ale už teď pociťuji úlevu při jejím praktikování.

Negativní myšlení a následný smutek z tohoto, snad ve vteřině mizí. Je to pro mě veliký posun k tomu mít se ráda a neubližovat si. Všem, kteří se chtějí mít ve svém životě radostněji a s lehkostí čelit nástrahám všedního života, tenhle kurz doporučuji.

Cítím, že kurz přišel v pravý čas.

Na sobě pracuji dlouho, ale poslední dobou jsem cítila, že potřebuji posunout dál a díky tomuto kurzu se mi to daří 🙂

Jsem ráda, že jsem do toho šla. Evča mi ukázala cestu, jak se na sebe naladit, pracovat se svými myšlenkami a být v životě šťastná, svobodná a uvolněná. 

Po kurzu jsem druhý den byla v lese s rodinou. Dokázala jsem se radovat z maličkostí a cítila tu pozitivní energii kolem sebe. Byla jsem jako v euforii. Tu pozitivní náladu jsem šířila na lidi kolem sebe a svět byl hned plný lásky a porozumění.

Eva Majerová

View Pořadatel Website

RestartujSe

Tomešova 2b
Brno, 60200 Česká republika
+ Google Mapa
605 530 014
View Místo konání Website