Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Kurz – Za vnitřní svobodou

25 června @ 09:00 17:00

Toužíš po lásce a harmonii? Ráda bys uzdravila vztah k sobě a ke svým blízkým? Chceš se naučit techniku, která ti pomůže pročistit negativní emoce?

Tohle všechno a mnohem víc se naučíš na mém kurzu, kterým tě provedu v jemnosti a lásce.

Naučíš se více vnímat. Rozlišíš, kdy k tobě promlouvá tvé srdce a kdy se sebou necháváš manipulovat. Také se naučíš být v sobě dostatečně silná, aby ses za sebe uměla postavit. Můžeš cítit více lásky a také naději, že svět je krásné a bezpečné místo.

Takhle to mám teď já, ale nebylo tomu vždycky tak. 🙂

Moje sebevědomí bylo většinu mého života na nule. Nepřijímala jsem se, taková, jaká jsem. Styděla jsem se za sebe. Bála jsem se mluvit ke skupině lidí. Nechtěla jsem být vidět ve své autentičnosti. Bála jsem se zklamání.
Měla jsem strach z nepřijetí a odsouzení.
Tolik mých nastavení mi komplikovalo život!
Necítila jsem ve svém životě svobodu a omezovalo mě tolik věcí.

A jak se stalo, že teď otevírám kurz pro ženy, které procházejí podobnými tématy?

Seberozvoji se věnuji sedmnáct let. Intenzivně deset let.
Prošla jsem spousty tréninků, kurzů a seminářů v období deseti let. Poléčila jsem si nespočet omezujících přesvědčení, bloků a rozloučila se se silnou alergií na kočky, bolestivou menstruací a častým zánětem ledvin.

To, co mi pomohlo na mé cestě k sobě, teď mohu předat tobě. Usnadním ti cestu osvědčenými technikami, které fungují a předám ti moje know-how.
Pomáhám převážně ženám na jejich cestě k sobě. Pracuji s každou ženou individuálně a řídím se převážně svojí intuicí. Poznávám čím dál více žen, které neumí být ve své síle a žijí životy svých partnerů, rodin a přátel. To se odráží potom na jejich zdraví a jejich vztahy to ani tak nenarovná. Když si žena stoupne do své síly, dějí se zázraky. Rychle se zlepšují vztahy, tolerance k dětem, láskyplnější přístup k ostatním a sama k sobě.

Tento kurz je pro ženy, které chtějí být tvůrkyně svého života a jít cestou lásky k sobě i ostatním.

Kurzem nic nekončí.
Jako absolventka kurzu se můžeš přidat do soukromé FB skupiny, kde ti s předanou technikou budu ještě pomáhat a nadále podporovat na tvojí cestě.

Nebudeš na to sama. Jsme v tom spolu.

Pokud se chceš zažít tuto osobní transformaci, rezervuj si své místo mezi 10 ženami, které chtějí jít také cestou lásky.

Neváhej se zeptat na cokoliv, co tě ohledně kurzu zajímá.

Přihlášení tady: https://www.evamajerova.cz/kurzy/

www.evamajerova.cz

Těším se na tebe!

S láskou, Eva

2000Kč

Eva Majerová

View Pořadatel Website

RestartujSe

Tomešova 563/2B
BRNO-STŘED, 60200 Česká republika
+ Google Mapa
605 530 014
View Místo konání Website