Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Intenzivní konstelace – Moje místo v původní rodině

12 března, 2022 @ 09:00 18:00

Bára Ponešová a Jana Svobodová

Celodenní seminář – 2 800 Kč

intenzivnikonstelace@seznam.cz


Každý člověk má místo, které je určené jenom jemu. Nemůže ho zaplnit ani nahradit nikdo jiný. Jak toto místo přijímá nebo vnímá se odráží na tom, jak vnímá a přijímá život. Odráží se na tom, jestli se cítít v životě správně nebo stále něco hledá. V práci, životě, rodině.

Víte kde je vaše místo? Každý účastník bude mít možnost vlastní konstelace. Seminář bude doplněn o ukázkové, náhledové konstelace, kde budeme vysvětlovat, jak funguje základní dynamika rodiny, co se stane, když je narušena a jaké to má projevy v životě.

Jde o tématicky, volně na sebe navazující, konstelační semináře zaměřené na sebepoznání, protože bez toho abysme znali sami sebe nemůžeme být ve své síle a nemůžou nám fungovat mezilidské vztahy a v takovém případě nám tady na světě ani nemůže být příliš fajn.  Zaměřujeme se na nejdůležitější témata, které je potřeba zpracovat, aby člověk mohl plně přijmout a prožívat svůj život. Věnujeme se hlubokým zraněním a traumatům, generačně předávaným vzorcům rodiny. Odkrýváme hluboká vnitřní nastavení a destrukční postoje, které určují to jak se cítíme, jaké vztahy vytváříme a koho si tímto způsobem do života přitahujeme. Nabízíme možnost změny. Velké vnitřní transformace, kterou pocítíte hluboko hluboko ve svém srdci i ve svém životě. Po absolvovaní našich tématických konstelací vyjdete jako člověk, který nazírá na svět novým pohledem. Je si plně vědom své síly a toho, že sám je tvůrcem svého života

Celým procesem vás budeme provázet ve dvou. Získáváte tedy pozornost a péči dvou lektorek.

Budeš více rozumnět tomu kdo jsi a o co tady vlastně jde.

Naučíš se pracovat se svými strachy a emocemi. Budeš mít mnohem větší porozumnění pro sebe, ale i pro své blízké. Budeš vědět, jakým způsobem s nimi komunikovat, abys ses mohl/a cítit dobře.

Setkáš se s láskou a s životem v takové podobě jaké jsi možná dosud nepoznal/a. Milující a podporující energii s kterou budeš vědět, jak se spojovat a jak z ní čerpat sílu.

Budeš znát svou pravdu. Věřit svým pocitům. Věřit sam/a sobě a tvé sebevědomí stoupne.

Jsme Bára a Jana. Potkaly jsme se na konstelačním výcviku po mnoha letech seberozvoje během něhož jsme vyšlapaly spoustu slepých uliček a vyzkoušely mnoho technik. Absolvovaly jsme desítky seminářů a přečetly také stohy knih.

Naše slepé uličky a utrpení ale nebylo zbytečné. Nakonec z toho čerpáme tu největší moudrost stejně jako z chyb, které jsme během té cesty udělaly.

Díky tomu teď s jistotou víme co funguje a co ne. Víme, na co si dávat pozor a kam naopak stočit pozornost a uvidět to, co jiní nevidí.

Neznáme účinější nástroj než rodinné konstelace, ale zároveň víme, že to může být nástroj i velice nebezpečný a proto ho používáme s velkou dávkou pokory.

Moudrost konstelací v propojení s moudrostí našich zkušeností  společně fungují jako zesilovač zdrojových energií díky čemuž se nám daří provázet naše klienty opravdu velkou vnitřní transformací.

  • Náš přístup je vhodný pro lidi, kteří mají už mnohé za sebou. Vyzkoušeli spoustu technik i lektorů, ale přesto nenašli to, co by je skutečně někam posunulo
  • Je vhodný pro lidi, kteří nemají dobré zkušenosti s konstelacemi ani se skupinami, ale touží zažít jaké to je cítit se ve skupině bezpečně
  • vhodný pro každého, kdo chce ve svém životě udělat opravdu velký posun a vykročit z bludného kruhu opakujících se problémů a neřešitelných situací
2800Kč Celodenní seminář (9-18:00)

Bára Ponešová a Jana Svobodová