Přeskočit na obsah
Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Zrušeno – Ceremonie Kambo

27 srpna, 2022 @ 16:00 19:00

🐸 Posilněte svůj imunitní systém, získejte fyzickou sílu, mentální soustředěnost a celkové zlepšení zdravotního stavu díky přírodní medicíně KAMBO

Práce s Kambem má krátkodobé i dlouhodobé účinky. Ke krátkodobým účinkům patří stav bdělosti, dobrá nálada, zvýšení odolnosti proti únavě, posílení schopnosti snadno se soustředit, klidné a jasné mysli, což může trvat několik dnů či týdnů. Ke dlouhodobým účinkům patří posílení imunitního systému, zvýšení síly a fyzické odolnosti, odstranění únavy a vyčerpání, snížení stresu a celkové zlepšení zdravotního stavu.

Kambo působí v těle tak, že velmi intenzivním způsobem uvolní nastřádané toxiny ať fyzické, mentální či emoční a uvolní emoční bloky a negativní vzorce mysli či závislosti. Díky tomu má náš imunitní systém možnost se posílit a tělo si už samo poradí s jakoukoliv nemocí, zvlášť pokud ho podpoříme zdravou stravou a dostatkem pohybu. Výměšek žáby Kambo z amazonského pralesa je aplikován do drobných ranek na kůži.

Více informací: https://www.pavelbarrot.com/kambo/

V sobotu 27.8. vytvoříme prostor pro 2 skupiny po 5 lidech, přičemž první skupina projde ceremonií v čase 12–15 hod. a druhá 16–19 hod.

Prosím, rezervujte si svá místa přímo u průvodce viz kontakt níže.

Cena: 2.000 Kč.

Tato očista není vhodná pro každého. Pokud chcete podstoupit seanci s Kambo medicínou, je nutné mě obeznámit s vaším zdravotním stavem.

Více viz → https://www.pavelbarrot.com/kambo/#kontraindikace

Přihlášení na email pavel.barrot@gmail.com

P A V E L  B A R R O T

Certifikovaný KAMBÔ průvodce

pavel.barrot@gmail.com

+420 725 988 806 

www.pavelbarrot.com

2000Kč

Pavel Barrot

RestartujSe

Tomešova 2b
Brno, 60200 Česká republika
+ Google Mapa
605 530 014
View Místo konání Website