O nás

Jsme dvě kamarádky a seznámily jsme se při studiu na VŠ. Po studiích jsme obě začaly pracovat a i žít v rozdílných zemích. Naše přátelství, které trvá dodnes, nás přesto dál udrželo v kontaktu a jsme za to moc rády.

Právě díky našemu dlouholetému přátelství a podobnému náhledu na svět jsme zjistily, že máme chuť pustit se společně do projektu. Nakonec z toho jsou hned dva!

Náš první je projekt NAJOBujse.cz, který  je zacílený především na kariéru, práci, praxi a jazyky. Chceme se zaměřovat pouze na takové informace, které opravdu vycházejí z praxe, velmi usnadní život a prakticky nikde vám je neřeknou. Zde se tedy snažíme podat pomyslnou pomocnou ruku v NAstartování (nejen!) kariéry tím správným směrem!

Nyní jsme s velkou láskou a nadšením rozjely náš druhý projekt RESTARTujse.cz, který je zaměřen na lifestyle, rozvoj, motivaci a vztahy. Věříme, že se vyplatí dělat vše proto, abychom žili kvalitněji, spokojeněji a podle svého. A abychom si plnily naše sny.

Někdy je potřeba začít dělat věci jiným způsobem, jinak na ně pohlížet či změnit způsob rozhodování se. Prostě se tak nějak restartovat.

Doufáme, že restartujse a vše kolem něj bude inspirací i pohonem nám všem.

Vaše Pája a Hanka

 

Pokud se s námi chcete spojit, můžete nám zaslat email na restartujse@gmail.com a nebo nás kontaktovat na facebooku.

Děkujeme!