O mně

Už dlouho jsem potřebovala restart… Byla jsem vyčerpaná, chvíle velké motivaci a chuti do plnění si snů se střídaly s momenty, kdy jsem nebyla schopná dělat pořádně nic a nevěděla jsem, kam to všechno povede. Roky jsem se plácala mezi prací, kde jsem byla nespokojená a spoustu času jsem trávila na cestě tam a zpátky, a vlastními projekty, na které jsem neměla dostatek času. Odejít z práce jsem nemohla, potřebovala jsem ufinancovat bydlení, začít podnikat k tomu jsem taky nemohla, protože místní (španělská) legislativa takovým situacím dosti nepřeje a finančně i psychicky by mě to stáhlo dolů. Byl to velký boj pro a proti, ale setrvání v té situaci prostě bylo nejrozumnější.

Na konci zimy 2017 se ale už začalo blýskat na lepší časy a já si řekla „dost“, věci už se musí dát do pohybu. A daly… Částečně proto, že jsem je začala jednu po druhé řešit a pracovat s riziky, svoji roli v tom ale hrálo i štěstí. To přiznávám. Šla jsem mu ale naproti, jak to jen šlo.

Na konci dubna 2017 jsem stála před mým pracovištěm, volná, s výpovědí v ruce a možností uvést věci pořádně do chodu.

Začala jsem se stavět na vlastní nohy a hledát způsob, jak fungovat a být šťastná. Denně zjišťuju, kolik věcí musim v životě změnit, co všechno v sobě musím překódovat. Na čem musím vyloženě zapracovat a taky kde můžu přijmout realitu s tím, že tak je to v pořádku.

Dneska věnuju převážnou část svého času práci na mých projektech, připravuju další ebook do sbírky, pomáhám pár dalším lidem v jejich online světě a hodně se učím.

Restartujse bude tak trochu dokumentovat moji cestu. A taky se bude snažit povzbuzovat všechny ostatní, aby i o ni se na tu svoji vydali. A pokud mi třeba o ní budou chtít trošku povyprávět, budu moc ráda! 🙂

Internet je úžasný v tom, že se „setkáme“ s lidmi, které bychom jinak vůbec neměli šanci poznat. Takhle se ale můžeme inspirovat jejich příběhem, nachytat nějaké nápady i načerpat podněty pro naše vlastní hledání štěstí.

Budu moc ráda, pokud se tu na chvilku zastavíte. A třeba pokud mi tu necháte vzkaz. Nebo odkaz na váš inpirativní článek. A úplně nejradši si přečtu kousek vašeho příběhu o tom, jak si jdete za svým štěstím a sny :).