Mimi Ikonn

0
480
zobrazení
Fotografie pochází z webu Mimi

Mimi Ikonn byla první z youtuberek, které mě ke sledování videí víc přitáhly. Objevila jsem ji náhodou. První den jsem shlédla několik jejích povídacích videí a byla jsem nabitá energií, kterou jsem tenkrát tolik potřebovala.

Kdo je Mimi

Mimi je (anglicky mluvící) youtuberka, blogerka, hlavně ale podnikatelka, manželka a taky matka. Především je to ale živá holka, která dokáže obrovsky motivovat a ukázat, že sny si splnit můžeme. (ale zároveň že nás to bude stát úsilí, nejspíš hodně úsilí :))

Mimi je původem z Azerbajdžánu, odkud se ale spolu s rodiči a sestrou přestěhovali do Kanady. Jelikož její rodina neměla prostředky, ona sama si musela od školních let vydělávat na své utrácení i na část nájmu za byt pro rodinu. Začínala hlídáním dětí, přes noční směny po restauracích, až nakonec skončila v bance. Seznámila se s Alexem, jejím současným mužem, a začala budovat svůj život snů.

Mimi strávila spoustu nocí prací a studiem, hodně se toho naučila a samozřejmě prošla mnoha nelehkými okamžiky. O části její cesty se můžeme dozvědět z jejích videí. Díky nim totiž pochopíme, že se nejedná o další holku, která se „uměla narodit“. Pochopíme, že snaha, píle a trpělivost opravdu mají smysl a ona je toho živoucím důkazem.

Postupně se Mimi odpoutala od života v bance a dala se na svoji vlastní cestu. Tu začala na poli fashion/beauty, jako blogerka a konzultantka. Pak se ale dostala k youtube průmyslu a vlastnímu produktu – příčeskům pod značkou Luxy hair. Společně se sestrou vydělaly peníze a začaly budovat život po svém. Pak už následovaly další projekty, spousta cestování i stěhování za oceán, tedy k nám do Evropy – do Londýna.

Proč je Mimi takovou inspirací

Mimi je krásná, má příjemný hlas a prostě vypadá dokonale. V tom ale nespočívá její kouzlo. U Mimi je to hlavně o tom, že je autentická. Netvrdí, že její život je dokonalý, a přiznává, že jí stál spoustu námahy. Na rovinu říká, že se jí hodně věcí nepovedlo, že byly pro ní lekcí. Lekcí, díky které se dostala až tam, kde je.

U Mimi vidíme, že opravdu je možné z ničeho postavit malé impérium a hlavně si vytvořit podmínky pro takový život, jaký si přejeme. Že často je jen otázkou perspektivy, jaký náš život bude a jestli objevíme tu svoji cestu. Že i ty nejdokonalejší věci mají někdy svoje mušky, ale na ně nesmíme hledět, musíme se snažit a užívat si to příjemné.

V jejích videích najdeme hodně užitečných rad a tipů, hlavně bych ale řekla, že si s Mimi připomeneme spoustu věcí, co na které možná zapomínáme. A nebo jsme na ně už zapomněli úplně.

Co je ale nejdůležitější, u Mimi vidíme, že má smysl se snažit, že si ty sny splnit můžeme.

A tady je jedno z mých nejoblíbenějších videí od Mimi z kanálu.

Tady se můžete prokliknout na její kanály – její hlavní kanál Mimi Ikonn a další, vlasový Luxy Hair a mix Everything Luxy. A na její web!

Komentovat