Menarché: oslava vstupu do ženství

RestartujSe Tomešova 563/2B, BRNO-STŘED

𝗢𝘀𝗹𝗮𝘃𝗮 𝘃𝘀𝘁𝘂𝗽𝘂 𝗱𝗼 𝘇̌𝗲𝗻𝘀𝘁𝘃𝗶́ 𝘀𝗲 𝗽𝗼𝗷𝗶́ 𝘀 𝗽𝗿𝘃𝗻𝗶́ 𝗺𝗲𝗻𝘀𝘁𝗿𝘂𝗮𝗰𝗶́. 

Ženský sdílecí kruh s Veru

RestartujSe Tomešova 563/2B, BRNO-STŘED

Pojď se potkat, sdílet, naslouchat v kruhu podobně naladěných žen. Tam, kde je bezpečné otevřít své nitro a kde jsi přijatá taková, jaká jsi. Ne, proto, že předstíráš, jak jsi dokonalá, ale právě proto, že ukazuješ, že jsme všechny stejně zranitelné a citlivé...

450Kč

Konstelace – Podpora mého zdraví

RestartujSe Tomešova 563/2B, BRNO-STŘED

Tyto konstelace nabízejí možnost komunikace s vlastním tělem na hlubší úrovni. Otevřeme téma vztahu zdraví a nesprávných vzorců chování. Vyzkoušíme si mentální skenování těla a základy diagnostiky v alfa stavu. Objasníme si, jak se mohou nezpracované emoční prožitky projevovat skrze různé tělesné symptomy. Pohlédneme na takzvané dědičné choroby jako na opakující se generační vzorce, které nám nesvědčí. V konstelacích navážeme na teorii psychosomatiky a budeme pracovat s negativními bloky, které se mohou projevovat na fyzické úrovni.

2222Kč

Vánoční VEGAN shopping s The Choice.

RestartujSe Tomešova 563/2B, BRNO-STŘED

Vánoční VEGAN nakupování s The Choice v příjemné předvánoční atmosféře v centru RestartujSe.cz.

Zdarma

Spontánní tanec Požehnání

Přej a bude Ti přáno.Je dobře, že přejeme sami sobě, ale přejeme i druhým? Pojďme společně dát světu laskavost.Na začátku bude krátké povídání o tom, jak a jestli přejeme i druhým nebo jen sobě. Poté kratší lekce Spontánního tance a závěrečná meditace na požehnání pro nás i ostatní. Kapacita omezena pouze na 7 lidí, cena:… Číst dále »Spontánní tanec Požehnání

Konstelace – Tvůrčí potenciál

RestartujSe Tomešova 563/2B, BRNO-STŘED

Do takzvané vnitřní rodiny patří i archetyp vnitřního dítěte. Klíč k plnému využívání vlastního tvůrčího potenciálu souvisí s jeho plným svobodným projevem. Tento archetyp v nás však může být utlumen díky stresujícím faktorům v dětství. Každé dítě je jedinečné a každé je nadané svébytnými dary. Často se však  stává, že řada talentů zůstane díky vnějším nepříznivým vlivům potlačena nebo nerozvinuta.

2222Kč

Konstelace – Harmonizace mého prostředí

RestartujSe Tomešova 563/2B, BRNO-STŘED

Abychom mohli svobodně růst, potřebujeme tvořit v harmonickém prostředí. Toto prostředí zahrnuje jak náš obklopující fyzický prostor, tak i vztahy, ve kterých se pohybujeme. Očista tohoto prostředí je pro mne dnes už každodenní realitou. K tomu si potřebujeme osvojit jednoduché diagnostické nástroje (abychom rozkryli povahu prostředí nebo charakter vztahu), a dále způsob, jak případné disharmonie napravovat.

2222Kč

Konstelace – Vnitřní klid, práce se strachem

RestartujSe Tomešova 563/2B, BRNO-STŘED

Díky prvnímu konstelačnímu cyklu jsme se již naučili rovnováze mezi hlasem rozumu a srdce. Známe stav vnitřního klidu. Ale součástí naší existence je i prožívání strachů. Ty prožíváme kdykoliv vystoupíme mimo naši komfortní zónu.

Naše odolnost a tedy to, jak dlouho dokážeme udržet stav vnitřního klidu, souvisí s velikostí naší komfortní zóny a také s tím, jak na strachy reagujeme. Pokud je nepotlačujeme, neodmítáme a vědomě s nimi pracujeme, dokážeme postupně dosáhnout stavu, kdy mají minimální vliv na naše rozhodování.

2222Kč