Další zdroj inspirace? My sami!

0
380
zobrazení
Další zdroj inspirace? My sami!
Autorem je restartujse/Pavla R.

Ráda se nechám inspirovat ostatními a občas mám pocit, že je ten správný čas načerpat nové nápady, a tak hledám kde. Nedávno jsem si tak prohlížela moji starou tvorbu a zjistila jsem, že i toto je cesta. Že se můžeme inspirovat i sami sebou (a někdy budeme možná mile překvapeni :)).

Když jsem si prohlížela svoje staré fotky a příspěvky na blogách, zjistila jsem, kolik drobností jsem za tu dobu zapomněla a kolik detailů se z mojí práce vytratilo. Někdy je nahradilo něco jiného, jindy prostě upadly v zapomnění. Při prohlížení s takovým časovým odstupem jsem svoji práci taky viděla z trochu jiného úhlu, možná méně kriticky nebo možná jsem z ní poznala, že tenkrát jsem měla čas si s některými věcmi více vyhrát, dát jim více prostoru i si je lépe užít. Jak se vyvíjíme, přirozeně něco přibíráme a něco odkládáme. Evidentně je ale někdy fajn se k tomu odloženému zase vrátit a „recyklovat“ to.

Čím dál tím častěji mi tohle taky připomíná, jak užitečné je psát všechny nápady nebo zajímavé myšlenky. Často je sice neupotřebíme v tom momentě ani v nejbližší době, nicméně za nějaký čas se nám můžou víc než hodit.

Komentovat